• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Zbiory mańka :D

maniek

Aktywny użytkownik
Reakcje
70 0 0
#1
Cześć , chciałbym się tutaj z Wami podzielić moimi zbiorami . Zbieram je od przeszło 2 lat , pewnie już niektóre, są tutaj dobrze Wam znane, ale mam nadzieję że uda mi się Was zaskoczyć. Zdjęcia też mogą szału nie robić, więc proszę o wyrozumiałość :D Mam 20 modeli do zaprezentowania, tylko nie wiem w jakiej częstotliwości je prezentować .

Na pierwszy ogień idzie :

DAF XF RABEN
IMAG0950.jpg
IMAG0951.jpg
IMAG0952.jpg
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#3
Cześć , chciałbym się tutaj z Wami podzielić moimi zbiorami.
Witam na forum. A jak już się dzielisz swoimi modelami to podziel się ze mną i możesz dać mi tego DAFa :D
Zbieram je od przeszło 2 lat...
To dopiero się choroba rozwija i nie długo będzie tylko gorzej :D Zobacz na Brodagaz :LOL::ROFL:
... niektóre, są tutaj dobrze Wam znane, ale mam nadzieję że uda mi się Was zaskoczyć.
No to próbuj, próbuj ;)
A tak na poważnie to witamy na forum nowego pozytywnie zakręconego. (y)

Pozdrawiam
Maverick
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.330 108 2
#4
Witam na forum. A jak już się dzielisz swoimi modelami to podziel się ze mną i możesz dać mi tego DAFa :D
To dopiero się choroba rozwija i nie długo będzie tylko gorzej :D Zobacz na Brodagaz :LOL::ROFL:
No to próbuj, próbuj ;)
A tak na poważnie to witamy na forum nowego pozytywnie zakręconego. (y)

Pozdrawiam
Maverick
Przyganiał kocioł , garnkowi, napisał ten co nie ma modeli paru tysięcy.:D:D:ROFL::ROFL::ROFL:
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.764 67 1
#6
Witaj na forum . Model bardzo fajny , podoba mi się w nim ilość szczegółów która jest odtworzona . Robota własna czy taki już kupiony ?

Co do kolekcji , to jak koledzy wyżej napisali . Jak raz do tej wody wejdziesz to ciężko z niej wyjść . Ewentualne może się ona na inne skale zamienić , a po przejrzeniu tematów na forum portfel napewno nieco szczuplejszy się stanie :D
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#7
Witaj na forum :) fajnie że dołączyłeś do pozytywnie zakręconych kolekcjonowaniem modeli (y) pokazuj swoje zbiory i komentuj u innych forumowiczów i baw się tak jak my :D Dafik bardzo fajny i z chęcią postawiłbym go w swoich gablotach .(y);)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
#8
Witaj na forum. Pokazuj modele, komentuj tematy innych użytkowników i baw się dobrze.
Ten Raben wygląda kapitalnie. Pięknie zrobiony model. Dużo szczegółów, fajnie ponakładane kalki. Jeszcze tylko dołożyć lusterka i będzie full wypas. Piękny model.
 
OP
OP
maniek

maniek

Aktywny użytkownik
Reakcje
70 0 0
#9
Robota własna czy taki już kupiony ?

Kupiony :p

Lusterka gdzieś leża w jakimś zakamarku.
 
Ostatnio edytowane:

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#10
Przyganiał kocioł , garnkowi, napisał ten co nie ma modeli paru tysięcy.:D:D:ROFL::ROFL::ROFL:
Oj chyba Mafo poczuł się pominięty i nie doceniony, że jego nie podałem jako przykładu pozytywnie zakręconego i zarażonego chorobą zwaną kolekcjonerstwem :D bo ocenił mój wpis jako słaby o_O No ale nie każdy musi mieć takie samo poczucie humoru bo było by nudno.
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#12
Ponieważ jestem "rabeniakiem" to od razu znalazłem błąd. Napisy "Poland Holland" były stosowane tylko w starszych pojazdach. Ale to nieznaczny szczegół.
Szczerze gratuluje takiego modelu. (y)
 
OP
OP
maniek

maniek

Aktywny użytkownik
Reakcje
70 0 0
#13
Jestem pod wrażeniem jak przyjął się mój temat , Dziękuję za , można chyba to tak nazwać :podstepny: , wyróżnienie na fb :p . Szczerze nie spodziewałem się takiego przebiegu wydarzeń. Więc może na dobranoc dołożę jeden
IMAG0888.jpg
IMAG0890.jpg
:cool:
 

agip

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#16
Witam nowego kolegę.
Przesyłam wyrazy uznania za mocne wejście. Na pewno nie jednego z nas zszokował dafik.
A i gwiazda niczego sobie.
Mocno zaczynasz... ;)
 
OP
OP
maniek

maniek

Aktywny użytkownik
Reakcje
70 0 0
#17
Dziękuję , dziękuję . Dzisiaj pokaże Wam modele firmy EKB . Są to składaki . Udanego dnia oraz miłego oglądania :D

IMAG0971.jpg
Dopiero przy dodawaniu zauważyłem że zbiornik się rozszczelnił :mamdola: Ale reszta chyba jest ok :podstepny:
IMAG0972.jpg
IMAG0958.jpg
IMAG0961.jpg
IMAG0962.jpg
IMAG0963.jpg
IMAG0964.jpg
IMAG0965.jpg
IMAG0968.jpg
IMAG0969.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
#18
Mercedes SK wygląda rewelacyjnie. Waloryzacja dodaje mu niesamowicie realistycznego wyglądu. To mój faworyt z ostatnich dwóch prezentacji. EKB też fajnie wyglądają, choć ja wolę jak ciągają szare podkontenerówki. Jakoś z czarnymi gorzej wyglądają te ciągniki. Z EKB-ów to stary Daf i Volvo F89 najfajniejsze.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.764 67 1
#19
Kolega widzę nam w zachwycie popłynął i zaraz się wystrzela z fotek z modelami i allegro pójdzie w ruch :ROFL: Z ostatnio pokazanych najbardziej przypadły mi do gustu SK przykurzone i daf z EKB .
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 88
Samochody ciężarowe 20
Samochody ciężarowe 174

Podobne wątki