• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zbiory Mańka :D 1/76

maniek

Aktywny użytkownik
Reakcje
70 0 0
#1
Posiadam również kilka modeli w tej skali , dzisiaj przedstawię Wam Volvo Norfolkline . Całość jest metalowa i posiada gablotkę, modele przytwierdzony jest do podstawy śrubkami. Naczepa się rozsuwa , nie odkręcałem go dzisiaj bo mi się nie chciało :p Ale jak by ktoś był zainteresowany to wstawię zdjęcie rozsuniętej naczepy .
DSC_1085.JPG
DSC_1089.JPG
DSC_1091.JPG
DSC_1092.JPG
DSC_1093.JPG
DSC_1094.JPG
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
957 15 0
#6
Co ja tu widzę;) Oxford m.in: Eddie Stobart. Mam podobnego z oxfordu SCANIA imieniem Clarine Elizabeth:) Widzę też, że grzyb wchodzi na okienka co oznacza, że każdy z nas ma podobny problem tu:D. Fajne modele. Natomiast ja rozkręcam kabine i pakuję do środka kierowców i takie tam inne.
 
OP
OP
maniek

maniek

Aktywny użytkownik
Reakcje
70 0 0
#7
Co ja tu widzę;) Oxford m.in: Eddie Stobart. Mam podobnego z oxfordu SCANIA imieniem Clarine Elizabeth:) Widzę też, że grzyb wchodzi na okienka co oznacza, że każdy z nas ma podobny problem tu:D. Fajne modele. Natomiast ja rozkręcam kabine i pakuję do środka kierowców i takie tam inne.
Zapytałem, w jednym z tematów, w innym dziale czy są miedzy nami ludzie, z taką sama pasją w Anglii . I w końcu się ktoś znalazł :D Hurrra, Fajnie, ja na razie tylko kolekcjonuję ciężarówki w tej skali. Gdzie można obejrzeć Twoje modele ? Posiadam jeszcze dwa do zaprezentowania :D
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#9
Bardzo fajne ciężarówki pokazałeś(y) ,,kiedyś nawet miałem parę takich ale zrezygnowałem :(,,i tak zbieram trzy skale modeli;)