• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja zbieranina Adixa

OP
OP
Adix

Adix

Znany użytkownik
Reakcje
1.721 2 0
#41
Bardzo duzo prezentacji w krótkim czasie. :) Zacznę od A+G. AWM nie grzeszy dokładnością ale różnorodności malowań można im pozazdrościć. W tym kontekście bardzo ciekawy duet.
Kolejne dwa ciekawe metalowce. KLG to pewnie WSI a Jenssen?
Na koniec bardzo dobrze znana klasyka - Jan de Rijk. Duży plus za próby z tłem. (y):)
Witam ;) Klg i Janssen to Holland Oto. A Jan De Rijk tak mi sie wydaje ze to Wsi Promotoys. No musze powiedziec ze jeszcze troche jest tych modeli. No i zdjec bedzie:X3::X3::cool:
 
OP
OP
Adix

Adix

Znany użytkownik
Reakcje
1.721 2 0
#42
No i tak mi sie udalo te modele dostac w prezenciku od tych wlasnie przewoznikow. Taką prace mam . No i udaje mi sie pracowac czasami w takich firmach duzych i malych . No i jak jest okazja to można sie zapytac o model . Czy maja na sprzedaz takie. No i czasami mozna dostac taki prezent. Ale rzadko dawają. A najczeszcza odpowiedzią jest .... sory nie mamy. :rolleyes::rolleyes::cool::p
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.550 68 0
#43
Kto pyta nie błądzi;)
Mam parę modeli Jan de Rijk, między innymi 95XF z zestawu wydanego przez marklina, mają fajny urok te modele.
Zauważyłem ze zdjęcie oryginału przedstawia samochód na ukraińskich blachach, rozrośli się.
 
OP
OP
Adix

Adix

Znany użytkownik
Reakcje
1.721 2 0
#48
Vetron ma bardzo fajną naczepę . Mercedes bardzo fajny . Jednak na początku produkcji AWM miał bardzo fajne modele .
Awm ma mnustwo fajnych modeli. Tylko nie moge zrozumiec dlaczego Awm juz nic nie wydaje od 3 lat. Zrezygnowali czy oglosili bankruta. Tak szczerze to nawet nigdzie na ten temet nic nie wyczytalem . No chyba ze gdzies cos przeoczylem
 
OP
OP
Adix

Adix

Znany użytkownik
Reakcje
1.721 2 0
#51
Ostatnio edytowane:

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#52
Witaj na forum..jakoś ominął mnie twój temat..Zdecydowanym faworytem jest ostatni model Scani w barwach RICO ..
Modele AWM za to mają ciekawe malowania..
 
OP
OP
Adix

Adix

Znany użytkownik
Reakcje
1.721 2 0
#53
Ten modelik kupiłem jakis czas temu na niemieckim ebayu. Taki oto wynalazek. Herpowski Lohr MB Actros jakby nie bylo w naszych barwach:cool:
Wizja jakiegos modelarza.
20220530_203123.jpg
20220530_202940.jpg
20220530_202759.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 1739

Podobne wątki