• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja zbieranina Adixa

Adix

Znany użytkownik
Reakcje
1.700 2 0
#1
Witam wszystkich pozytywnie zakręconych tym zbieractwem. Na początku wypadało by się przedstawić. na imię mam Adrian i już od dawna myślałem o zapisaniu się na te forum i pochwaleniem się swoim zbiorem, no ale jakoś to przeciągało i parę latek minęło. Ale w końcu jestem i liczę na fajna zabawę . pozdrawiam wszystkich i życzę miłego oglądania.;) a tak to wygląda na chwile obecną a jest tego więcej
20220513_183505.jpg
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Adix

Adix

Znany użytkownik
Reakcje
1.700 2 0
#3
teraz czeka mnie więcej roboty, trzeba sfotografować tą całą kolekcje i pokazać modele osobno. no i na pewno będzie jakaś mała dioramka
 
OP
OP
Adix

Adix

Znany użytkownik
Reakcje
1.700 2 0
#6
To może zacznę od tego modelu Scania RTL Awm / Heinz Korff Gemüse z miejscowości Straelen . Szkoda że już nie ma tej firmy, bo fajnie sie ogladało to malowanie
Scania-R-500-Gigaliner-Korff-070407-01.jpg
20220516_204448.jpg
20220516_205048.jpg
 
Ostatnio edytowane:

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.404 68 0
#11
Witaj, zapowiada się bardzo ciekawie, widzę że tymi na metalowych kołach też nie gardzisz, jak wielu z nas.
Ja zaczynałem od modeli kolejowych, i pewnego razu kupiłem sobie autobus, no i "po ptokach" jak to mówią.....
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
#12
Witaj na forum samochodowym! :)
Zdjęcie grupowe robi robotę. Najciekawiej zapowiada się Trix z Betzem.
Lubię prezentacje poprzedzone zdj. pierwowzoru. Jak na AWM całkiem fajny model. Zdecydowanie czekamy na więcej. :)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.672 67 1
#15
Nie wiem dlaczego , ale gdzieś mi umknęło że AWM robił te skandynawskie konfiguracje . Bardzo fajnie się ta scania prezentuje . Ładne ma to malowanie . Natomiast pociąg z WB to już inna liga . Rewelacyjnie wygląda .
 
OP
OP
Adix

Adix

Znany użytkownik
Reakcje
1.700 2 0
#17
Świetny zestaw a do tego BARDZO limitowany. Dla fana (i nie tylko) WB - mega zestaw! :)
Dzieki !!! jakis czs temu.jakies pare latek temu udalo mi sie kupic WB zestaw Marklina do kolekcji Betzow do modeli ciezarowek, ktorych tez tam kilka mam. I zaluje bo nie dokupywalem dalej. A juz ich duzo wyszll.No i tak sobie stal w gablocie, bo nie mialem torow Marklina. No i kupilem drugi z Trixa ,ten przynajmniej rundke po torach zrobil. A przez ostatnie mysle 5 lat. Wszystko lezy albo wlasnie śpi w kanapie. No i tylko tak sie dokupuje modeliki i wagony do stalych serii ktore zbieram. No i wkoncu trzeba sie tym pochwalic. Bo latka uciekaja i pozniej nic z tego noe bedzie
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 1739

Podobne wątki