• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO Zapowiedzi 2007

OP
OP
W

wiygN1

Gość
#48
Misiek napisał(a):
platform kontenerowych
Ciekawe kiedy ich się doczekamy w sprzedaży? Hobbytrain regularnie daje dupy w kwestii terminów... vide: Class66 czy Oppeln (November 06 - bardzo śmieszne).
kiersNowski napisał(a):
Koło 215€ za sztukę.

[ Dodano: 2007-11-08, 14:47 ]
https://philatelie.deutschepost.de/phil ... ction=jump

[ Dodano: 2007-11-08, 14:55 ]
Dopisałem post w listopadzie. Poprzedni był z czerwca. Zostały połączone. Pomimo nowych informacji w wątku jest on 21 w kolejce i nie ma znacznika nowych postów

Absurd. Proponuję ograniczyć czasowo działanie opcji dopisywania jeśli to jest możliwe a jak nie to ją wyłączyć.
 

Załączniki

OP
OP
W

wiygN1

Gość
#49
Na stronach Lemke pojawił się kolejny termin wydania Oppelna: Dezember 2007. Ciekawe, czy tym razem się uda?

W kontekście zaś platform kontenerowych pojawił się napis: Liefertermin November 2008. Mam nadzieję, że im się rok pozajączkował bo z innych ¼ródeł mam cynk, że wagony te będą w przyszłym tygodniu już dostępne.
 
OP
OP
W

wiygN1

Gość
#50
Kolejne wieści z obozu Hobbytrain:
:arrow: jeszcze w listopadzie ukaże się zestaw kontenerów 4x20 i 2x40 o numerach innych niż na wagonach Sggnos
:arrow: wzmiankowane wagony powinny być dostępne bardzo niedługo :)
:arrow: wprowadzenie Oppelnów do sprzedaży jest planowane na grudzień 2007 lub styczeń 2008
:arrow: z Plasserem sa kłopoty i został odłozony do jesieni 2008 :-(
 
OP
OP
W

wiygN1

Gość
#58
Misiek napisał(a):
to są te nowe platformy?
Tak, te z Post Collection. Zapytałem parę dni temu mailem w sklepie Deutsche Post, gdzie je zamówiłem w listopadzie, czemu są już na ebay.de a ja ich jeszcze nie mam ;-) Ciekawe co odpiszą...
bambuko napisał(a):
ale latwo sie spytac
Czy ktoś to zrobił?
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W
Tabor 28
W
Tabor 23
W
Tabor 32
W
Tabor 50
B
Tabor 123

Podobne wątki