• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zapowiedź na 2019r MK projekt, nowy model: Star 660 i jego różne zabudowy 1:87

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#62
Tu by się przydał dobry psychiatra a najlepiej zakład i zakaz podchodzenia do komputera
Michał poczekaj. Powstrzymajmy emocje bo zaczyna robić się "zadyma" a może nie potrzebnie. Może niech Tolo wytłumaczy nam co dokładnie miał na myśli bo nie sądzę aby było tak jak to Ty odebrałeś. Nie wydaje mi się aby miał on pretensje do Ciebie za to, że tworzysz model stara od podstaw, no bo to byłoby po prostu idiotyczne oskarżenie. Na pewno nie o to chodzi. Bynajmniej ja tak uważam bo Tolo jaki jest taki jest ale nie jest idiotą.
 

Dozamet

Użytkownik
Reakcje
80 2 0
#67
Jeśli ,można chciałbym się zapisać na jedną szt koparki na STAR 660 , oraz na wszystkie wersje STARA 660 jakie są przewidziane do produkcji .
 

adamwyt

Znany użytkownik
Reakcje
3.731 15 0
#68
Ja też poproszę abonament po 1szt. na każdą jedną wersję Stara, którą zrobisz.

A co do nieszczęsnego wpisu ...
A na POLICJĘ o PROKURATURĘ mam się sam zgłosić w kwestii kopiowania???????

SAWowi się upiekło ALE NA RAZIE!!!

Print screen zrobiony!

Ku***tas od złodzieja kupuje.
....to też czytałem to kilka razy i zastamawiałem się co autor miał na myśli. Prawdopodobnie chodziło mu o tego pirata, którego ujawniłeś a nie o Ciebie. Myślę, że to wielkie nieporozumienie.
 

daromaro

Znany użytkownik
Reakcje
1.245 103 84
#69
Ja mysle, ze chodzilo tu o wszystkich tych (Ku***tas od złodzieja kupuje), ktorzy kupuja rzecz wiedzac z roznych zrodel, ze jest spiracona.
Ale tak naprawde co autor mial na mysli to tylko on wie.
 

lokfan

Znany użytkownik
Reakcje
1.249 9 0
#72
Jeśli jest szansa to proszę o wpisanie mnie na listę miłujących i żarliwie pragnących tego pięknego modelu :)