• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zapomniane stacje kolejowe w Polsce

Szwed1978

Znany użytkownik
Drodzy koledzy Pawle i Jarząbku dzięki za radę jak mu powiedziałem żeby nie wchodził to tylko patrzył jak nie widzę i na szynę, na szczęście te szyny były zardzewiałe i nie były śliskie ponieważ sprawdziłem(y)

Ostatnią stacją którą odwiedziłam na linii kolejowej nr 237 Lębork - Bytów była stacja Lębork - Dretowo która jest po remoncie i na chwilę obecna jest przystosowana do załadunku uzbrojenia na wagony kolejowe.
I do tego miejsca jest prowadzony ruch... Pociąg dojeżdża do ok km 3,400 i wpycha wagony na rampę czołową... Ruch jest bardzo sporadyczny... Od km 3,400 do 11,400 linia jest jedynie dozorowana... Bocznica Maszewo Lęb. - Cewice nie jest ekploatowana