• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Podczas tworzenia nowego ogłoszenia prosimy o wybranie prefixu. Znacząco ułatwi to innym użytkownikom korzystanie z ogłoszeń w dziale Giełda.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
  • Hej Gość czy wiesz, że w dziale giełda można edytować swoje wpisy oraz usunąć cały temat kiedy ogłoszenie jest już nieaktualne?
  • Prefixy pozwalają wydzielić wyświetlanie ogłoszeń tylko konkretnego typu.

Czy wiesz? Zakupy w dziale giełda oraz reakcje administracji na zgłoszenia o nieuczciwych sprzedawcach.

Bolesław 102

Bolesław Wielki Znawca Wszystkiego
Reakcje
361 98 10
#42
Może napiszesz w temacie coś więcej:
- Co konkretnie rozumiesz przez "sztuczne podbijanie tematów"?
- Kto (konkretnie)miałby oceniać czy temat jest "sztucznie podbijany"?Ty?:niepewny::confused:Rad bym poczytać.
Czy moje zapytanie do Ciebie to już 'temat sztucznie podbijany",czy jeszcze nie?:confused:
 
Ostatnio edytowane:

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.558 386 20
#43
Czy w związku z aktualizacją regulaminu giełdy sztuczne podbijanie tematów nie powinno być karane?
Nie wiem gdzie kolega @mudol wyczytał w regulaminie informacje o zakazie sztucznego podbijania ogłoszeń. Może ja nie umiem czytać, albo mam złe okulary, ale nie widzę takiego zapisu w regulaminie. Proszę o wyjaśnienie kolegę @mudol.
 

mudol

Znany użytkownik
Reakcje
1.024 4 1
#46
A czym jest jak nie MIREXOWĄ próbą sprzedaży czegoś czego NIKT nie chce? Skoro przez parę dni nikt się nie odezwał tzn, że sprzedajesz coś co nikogo nie interesuje, albo mirexujesz ceną, która nikogo nie zainteresowała. Żadne "up" nie zwróci uwagi. dla mnie już dawno powinno to być banowane. A skoro sam wypowiedziałeś się, że nie jest elementem dyskusji tzn że mam rację.
 

Spacerowicz

Znany użytkownik
Reakcje
3.160 98 2
#50
Ze spraw pozytywnych...
@darekgd po prawie pół roku ostatecznie dosłał mi brakujące elementy, oraz przeprosił m.in. za wulgarne zachowanie.
Sprawę uważam za zamkniętą.
 

Piotr M.

Znany użytkownik
Reakcje
1.216 86 30
#51
Chciałem tylko delikatnie zwrócić uwagę na postawę pewnego użytkownika tego forum mieniącego się administratorem (@ffox) w sprawie zakończenia aukcji przed czasem. Ja rozumiem że można nie wiedzieć ile się chce za model, i po to są licytacje. Ale skoro zaczyna się licytację to powinni mieć wszyscy do niej równy dostęp, a nie kończyć przed czasem bo ktoś pod stołem zaproponował wyższą cenę i to bez żadnej informacji dla osoby która jakieś już negocjacje zaczęła być może nawet jako pierwsza.
I to już nie chodzi o ten model. Ale o jakieś zasady.
Niesmak pozostał, ale w takim razie ja też zacznę inaczej podchodzić do handlowania.
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.454 12 0
#52
Cześć.
Chętnie się wytłumaczę.

Model który wystawiłem na sprzedaż na Allegro w formie licytacji (licytacja od kwoty 500 zł), został wystawiony również na portalu OLX z określoną ceną 900 zł.
Na OLX znalazła się osoba chętna zaoferować za model (w satysfakcjonującej mnie kwocie) 900 zł, a z uwagi, że na Allegro nikt nie podjął się licytacji, postanowiłem wycofać aukcję. Jakby zalicytowała choć jedna osoba, nie mógłbym już wycofać oferty.

Ale skoro zaczyna się licytację to powinni mieć wszyscy do niej równy dostęp, a nie kończyć przed czasem bo ktoś pod stołem zaproponował wyższą cenę
Jak sam pamiętasz, złożyłeś mi na PW ofertę w kwocie 500 zł za model gdy był wystawiony już na licytacji, więc zrobiłeś dokładnie to samo "proponując mi coś pod stołem".
Jeśli czujesz się z mojej strony oszukany, to naprawdę nie miałem takiego zamiaru.
 

Piotr M.

Znany użytkownik
Reakcje
1.216 86 30
#53
Ja nie czuję się oszukany. Ale skoro jak sam stwierdziłeś "nie wiedziałeś" ile model może być warty więc moja propozycja nie była nie na miejscu.
Poza tym skoro wystawiłeś model i na olx mogłeś w rozmowie to wspomnieć, nie śledzę na bieżąco i nie wiedziałem że wystawiłeś i tam.
Jak już mówiłem, nie czuję się oszukany, bardzie zniesmaczony, ale przykład idzie z góry.
Tyle ode mnie w temacie :)
 
OP
OP
Artur

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.642 133 3
#54
Piotr czytam to co piszesz i nie wierzę .... serio?
A ja się czuję zniesmaczony czytając takie wpisy jak Twój na otwartym forum ....
 

Piotr M.

Znany użytkownik
Reakcje
1.216 86 30
#57
Dobrze, widzę że nie ma co więcej podejmować takich tematów. Bo tu sami mądrzy i najmądrzejsi i zaprzyjaźnieni.
Także usuńcie wpisy niech nie psują krysztalowego wizerunku forum.
A swoją drogą widzę że kolega koyot bardzo poinformowany w sprawie że takie smaczne żarty wrzuca. Co wątek to mądrzejszy...
 

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.587 104 12
#60
@Piotr M. Naprawdę nie rozumiem w czym problem. Kolega ffox mial trzy kanały sprzedaży i wybral ofertę ktora była najwyzsza.

Tutaj nawet nie ma co pisac ze sie takie rzeczy przyjmuje na klatę bo to tak jakby to UOKiK pisac ze babcia ze straganu nie chciala sprzedać natki pietruszki za 5zl (mimo że jej mówiłem jak bardzo chciałem te pietruszkę). To tego jędza sprzedała komuś inemu za 9zl!!