• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Narzędzia Zaginarka z ruchomym stolikiem.

Reakcje
44 0 0
Witam
Do końca przyszłego tygodnia będzie skończona kolejna seria zamówienia. Upały brak zdrowia i awarie sprzętu spowodowały że wszystko troszkę przesuwa się w czasie, za co Was serdecznie przepraszam.
Ewentualnych chętnych na kolejne giętarki zapraszam do kontaktu już teraz bo sporo czasu zajmuje mi zamówienie materiałów ( często dostawca dopiero z huty ściąga mosiądz więc od zamówienia materiału do dostawy nieraz jest 2 tyg.) więc to się w czasie rozkłada.
Tak więc zapraszam zdecydowanych :)
Roman K.
 

Piotr M.

Znany użytkownik
Reakcje
1.216 86 30
Polecam wyrób kolegi @Romanov pięknie wykonany kawał mosiądzu. Można nawet zamówić komuś na prezent, porządna maszyna, piękny i solidny wygląd i profesjonalnie zapakowane, a nawet z instrukcją!
Produkt wart swojej ceny.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
( często dostawca dopiero z huty ściąga mosiądz więc od zamówienia materiału do dostawy nieraz jest 2 tyg.).
Przepraszam ale jako człowiek poniekąd z branży jestem zszokowany, w dzisiejszych czasach oczekiwanie dwutygodniowe na materiał to porażka, zamówiłem kiedyś stal o nazwie Calmax, ze Szwecji przyleciała po dwóch dniach i to nie cały wagon a 2,5 kg.
W jakim gatunku używasz Kolego mosiądzu.
 
Reakcje
44 0 0
Witam :)

Są jeszcze chętni na giętarki ? Prawdopodobnie to będzie ostatnia seria w tym roku. Tak więc zapraszam. Cena bez zmian czyli 300 zł plus koszty wysyłki.
Pozdrawiam Serdecznie
Romanov
 

JacekGG

Aktywny użytkownik
Reakcje
36 0 0
Witam :)
Są jeszcze chętni na giętarki ?
Romanov
Zamówiłem. Dzisiaj przyjechała i jestem mega zadowolony. Masz chłopie fach w ręku i solidność a do tego jasno i wyraźnie przed zamówieniem informujesz że nie robisz na czas tylko na jakość. Wcale tak długo nie czekałem na produkt z najwyższej półki za bardzo rozsądne pieniądze. Życzę Ci wielu klientów i dziękuję za bardzo dobry wyrób. Dzięki Tobie zaczynam bawić się w blaszki.
 

Romanov

Użytkownik
Reakcje
44 0 0
Witam
Miło się czyta takie posty :) Dziękuję
Przymierzam się do ostatniej serii w tym roku którą zakończę na początku grudnia. Więc jak ktoś jest zdecydowany to zapraszam. Obecnie miałem problem z frezarką (silnik padł) ale dzisiaj postawiłem ja na nogi i działamy dalej. Teraz do końca tygodnia powinienem wysłać resztę zamówienia. Zdecydowanych zapraszam.

Pozdrawiam Serdecznie
Romanov
 

mgz

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
Witam
Miło się czyta takie posty :) Dziękuję
Przymierzam się do ostatniej serii w tym roku którą zakończę na początku grudnia. Więc jak ktoś jest zdecydowany to zapraszam. Obecnie miałem problem z frezarką (silnik padł) ale dzisiaj postawiłem ja na nogi i działamy dalej. Teraz do końca tygodnia powinienem wysłać resztę zamówienia. Zdecydowanych zapraszam.

Pozdrawiam Serdecznie
Romanov
Jestem Zainteresowany
 
Reakcje
44 0 0
Witam Serdecznie
Wszystkie giętarki zamówione na ten rok pojechały już wczoraj. Ciągłe awarie frezarki (czeka mnie zakup silnika i falownika), problemy z silnikiem spowodowały że obecnie mam przestój i dopiero po nowym roku robimy kolejne.
Teraz jeszcze małe update:
Giętarki można dalej zamawiać a obecnie pojawiła się możliwość zamówienia drewnianej skrzynki w której giętarka ma porządne schronienie :)
Koszt takiej skrzyneczki to ok 50 zł
Poniżej fotki skrzyneczki :)

Pozostało mi Kolegom życzyć Spokojnych i Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego roku , co by ten nowy rok był mądrzejszy od Starego :)

Pozdrawiam Serdecznie
Roman K.
 

Załączniki

Romanov

Użytkownik
Reakcje
44 0 0
Witam
W poniedziałek i wtorek wysyłka obecnie wykonanych giętarek. Muszę wszystkich PRZEPROSIĆ że dopiero teraz ale wiele czynników się na to złożyło. Awaria frezarki (Made in China), najpierw zębatka od zmiany biegów się rozleciała potem awaria z napędem posuwu osi tj. sterownik i wiele innych rzeczy :(. Dziękuję wszystkim za cierpliwość i wyrozumiałość. Jeszcze raz Przepraszam Wszystkich oczekujących.

Przymierzam się do kolejnej serii i chętnych i zdecydowanych zapraszam do zamawiania. Jeśli nic złego się nie wydarzy to następna partia powinna być wysłana do odbiorców w okolicy połowy marca.
Do szanownych kolegów mam prośbę. Nie bardzo radzę sobie z obcymi językami a chciałem i próbowałem na zagranicznych forach też przedstawić ofertę i albo post z moją ofertą jest kasowany albo uznawany za spam :( Być może znajdą się tutaj tacy co mogli by się na zagranicznych forach pochwalić giętarką i spowodować że ktoś z zagranicy byłby zainteresowany moim produktem. Albo podpowiedzcie jak to zrobić i gdzie aby było jakieś zainteresowanie giętarkami

Pozdrawiam Serdecznie
Roman-ov
 

Romanov

Użytkownik
Reakcje
44 0 0
Ewolucji ciąg dalszy.....
nowsza wersja:
zmniejszone szczeliny między pazurami a co za tym idzie więcej pazurów teraz. Szerokość pazurów :
20/18/16/14/12/10/8/6/5/4/3/2,5/2/1,5 mm
 

Załączniki

  • 147,4 KB Wyświetleń: 105
  • 232,2 KB Wyświetleń: 108
  • 214,2 KB Wyświetleń: 103
  • 186,1 KB Wyświetleń: 105
  • 178,9 KB Wyświetleń: 98
  • 144,3 KB Wyświetleń: 95
  • 233,9 KB Wyświetleń: 92
  • 167,8 KB Wyświetleń: 81

Romanov

Użytkownik
Reakcje
44 0 0
Witam
Niestety nie mam obrabiarki CNC. Ale zdarza mi się robić pod zamówienie klientom :) Ja naprawdę robię to ma manualnych maszynach, w sumie to mam do dyspozycji jedna mała frezarkę i mała tokarkę
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Techniki modelarskie 20

Podobne wątki