• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Narzędzia Zaginarka z ruchomym stolikiem.

Z

Zv

Gość
#1
Znalazłem takie coś w necie. Kupić tego się już nie da a kosztowało to to ok 80 Dolców. Będę zlecał wykonanie czegoś takiego. Może ktoś chce jeszcze? Nie interesują mnie wpisy: tak ale ja bym chciał inaczej albo było by lepiej gdyby..
Będę robił coś bardzo podobnego może nieco solidniejsze ale dalej do pracy w rękach a nie na stole.
 

Załączniki

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
249 4 0
#2
Popraw w temacie literówkę na ruchomym Maćku, to pogadamy o jednej zaginarce dla mnie, bo ... niestety nie mam i odczuwam bolesny brak takiej zabawki.
Jak rozumiem od ilości chętnych zależna jest cena i jak długo trzeba będzie czekać ?
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#5
Panowie.. na razie badam temat. Jasne ze taniej pewnie będzie jak zamówię kilka. Ja jestem zdecydowany bo potrzebuję do powiedzmy 300.PLN ale póki co to wróżę z fusów.. Będę tu na bieżąco wrzucał info. Jasne że nikt w ciemno bez poznania ceny i jakości wykonania nie zamówi.
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#9
Długość robocza stolika będzie miedzy 180 a 200 mm. Czekam na info o cenie. Wstępnie rozmawiam o 10 szt.
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#13
Pierwsza odpowiedź to 480,00 netto za sztukę. Odpisałem ze to za dużo. Zaproponowałem 400,00 " bez faktury" przy zamówieniu 8 - 10 szt zobaczę co gość odpisze. Co Wy na taką cenę? Rozmawiamy o gotowym urządzeniu ze stali z mosiężnym lub również stalowym nożem. Wysłałem jeszcze w dwa miejsca zapytanie zobaczymy co odpiszą.
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#17
No dobra jest gość co zrobi całą stalową w cenie 300,00 PLN za szt plus koszty wysyłki przy zamówieniu 8 - 10 szt. Mniej szt będzie nieco drożej.. nie wiem ile jest to nieco :) Kazałem mu robić prototyp. Najwyżej będzie mój :)
Taniej raczej nie będzie wiec chętnych proszę o wpis tutaj. Jak odbiorę prototyp wrzucę tu fotki ten kto uzna ze chce wpłaca kasę i czeka na swoja zaginarkę.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Techniki modelarskie 20

Podobne wątki