• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie Zaginarka z ruchomym stolikiem.

Romanov

Nowy użytkownik
Witam
Do końca przyszłego tygodnia będzie skończona kolejna seria zamówienia. Upały brak zdrowia i awarie sprzętu spowodowały że wszystko troszkę przesuwa się w czasie, za co Was serdecznie przepraszam.
Ewentualnych chętnych na kolejne giętarki zapraszam do kontaktu już teraz bo sporo czasu zajmuje mi zamówienie materiałów ( często dostawca dopiero z huty ściąga mosiądz więc od zamówienia materiału do dostawy nieraz jest 2 tyg.) więc to się w czasie rozkłada.
Tak więc zapraszam zdecydowanych :)
Roman K.

Piotr M.

Znany użytkownik
Polecam wyrób kolegi @Romanov pięknie wykonany kawał mosiądzu. Można nawet zamówić komuś na prezent, porządna maszyna, piękny i solidny wygląd i profesjonalnie zapakowane, a nawet z instrukcją!
Produkt wart swojej ceny.

Paweł R

Łowca cech
Donator forum
H0e
Ekspert
( często dostawca dopiero z huty ściąga mosiądz więc od zamówienia materiału do dostawy nieraz jest 2 tyg.).
Przepraszam ale jako człowiek poniekąd z branży jestem zszokowany, w dzisiejszych czasach oczekiwanie dwutygodniowe na materiał to porażka, zamówiłem kiedyś stal o nazwie Calmax, ze Szwecji przyleciała po dwóch dniach i to nie cały wagon a 2,5 kg.
W jakim gatunku używasz Kolego mosiądzu.

Witam :)

Są jeszcze chętni na giętarki ? Prawdopodobnie to będzie ostatnia seria w tym roku. Tak więc zapraszam. Cena bez zmian czyli 300 zł plus koszty wysyłki.
Pozdrawiam Serdecznie
Romanov

JacekGG

Aktywny użytkownik
Witam :)
Są jeszcze chętni na giętarki ?
Romanov
Zamówiłem. Dzisiaj przyjechała i jestem mega zadowolony. Masz chłopie fach w ręku i solidność a do tego jasno i wyraźnie przed zamówieniem informujesz że nie robisz na czas tylko na jakość. Wcale tak długo nie czekałem na produkt z najwyższej półki za bardzo rozsądne pieniądze. Życzę Ci wielu klientów i dziękuję za bardzo dobry wyrób. Dzięki Tobie zaczynam bawić się w blaszki.

Romanov

Nowy użytkownik
Witam
Miło się czyta takie posty :) Dziękuję
Przymierzam się do ostatniej serii w tym roku którą zakończę na początku grudnia. Więc jak ktoś jest zdecydowany to zapraszam. Obecnie miałem problem z frezarką (silnik padł) ale dzisiaj postawiłem ja na nogi i działamy dalej. Teraz do końca tygodnia powinienem wysłać resztę zamówienia. Zdecydowanych zapraszam.

Pozdrawiam Serdecznie
Romanov

mgz

Nowy użytkownik
Witam
Miło się czyta takie posty :) Dziękuję
Przymierzam się do ostatniej serii w tym roku którą zakończę na początku grudnia. Więc jak ktoś jest zdecydowany to zapraszam. Obecnie miałem problem z frezarką (silnik padł) ale dzisiaj postawiłem ja na nogi i działamy dalej. Teraz do końca tygodnia powinienem wysłać resztę zamówienia. Zdecydowanych zapraszam.

Pozdrawiam Serdecznie
Romanov
Jestem Zainteresowany

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Techniki modelarskie 20