• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zagłosuj na najlepszą pracę

  • Inicjator wątku slawek77
  • Data rozpoczęcia

Zagłosuj na najlepszą pracę

  • Womo

    Votes: 2 4,2%
  • Uszaty006

    Votes: 12 25,0%
  • Miloš

    Votes: 2 4,2%
  • OBERST-KLINK

    Votes: 0 0,0%
  • eremiTTa

    Votes: 9 18,8%
  • KSK1982

    Votes: 9 18,8%
  • daraśekp

    Votes: 4 8,3%
  • Lotos

    Votes: 0 0,0%
  • Hardtech

    Votes: 10 20,8%

  • Ogółem głosujących
    48
  • Ankieta zamknięta .
OP
OP
S

slawek77

Gość
#2
Post z dnia 23 lutego tego roku w temacie:
Moje prace kartonowe skala H0 1:87

Jeśli ktoś by chciał pochwalić się swoimi pracami związane z modelami kartonowymi zakupionych na a&sprojekt zapraszam na PW
Czasami z braku czasu nie jestem w stanie śledzić wszystkich tematów, wiec jak przeoczyłem jakąś prace proszę o info autora.
Z przyjemnością wstawię zdjęcia na sklep ;)
Powstała GALERIA
10 Maja 2017r. zrobimy głosowanie w śród zamieszczonych prac.
Wybierzecie 3 najlepsze prace, wśród tych trzech prac zrobimy kolejne głosowanie.

1 Miejsce otrzyma bon o wartości 300 zł na zakupy modeli kartonowych
2 Miejsce otrzyma bon o wartości 200 na zakupy modeli kartonowych
3 Miejsce miejsce otrzyma bon o wartości 100 na zakupy modeli kartonowych
Glosowanie odbędzie się 10 Maja 2017r.
Trzy miesiące powinno was zmobilizować na sklejenie zakupionych modeli i zrobienia małej fajnej scenerii, jak np. kolega womo

Mam nadzieję że to was zachęci do sklejania modeli a nie chowania po szufladach :D
 
OP
OP
S

slawek77

Gość
#4
Panowie odpowiedź na temat skarg co do glosowania, nie jest to moja wina ze ocenianie jest na zasadzie znajomości a nie na najlepsza pracę.
Tez mi jest przykro z tego powodu, ale nic nie zrobię w tej sprawie.

Proszę głosować głosowanie kończy się jutro !!
 
OP
OP
S

slawek77

Gość
#5
Na początek chciałem bardzo serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom konkursu którzy odważyli się wziąć udział w konkursie, termin był krótki ale jak widać można coś zrobić w krótkim czasie.

Wszystkie modele które brały udział są bardzo starannie posklejane !!!!! oraz co zaskoczyło mnie to że zostały wprowadzone małe modyfikacje co polepszyło model fabryczny !!!

Najtrudniejsze modele do posklejania które brały udział w konkursie to są suwnica kontenerowa oraz dźwig zręb.
Modele zostały posklejane bardzo dobrze i starannie !! można powiedzieć że lepiej są posklejane od moich :D

Bardzo podobają mi się scenerie budynków z Rudy Śląskiej, jednym słowem rewelacja !!!
Każda praca jest na medal lecz nie wszyscy mogli stanąć na podium ale tak bywa w konkursach, więc głowa do góry to nie pierwszy i ostatni konkurs ;)

Oto wyniki konkursu:

1. Uszaty006 P-27 nagroda 300 zł na zakup modele kartonowych
2. eremiTTa P-26 nagroda 200 zł na zakup modele kartonowych
3. Hardtech P-21 nagroda 100 zł na zakup modele kartonowych

Wszystkim uczestnikom gratuluję wygranych ;)
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora: