• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zabytki i klasyki w moim obiektywie

Seba19/77

Znany użytkownik
Reakcje
0 1 0
#61
Karolcia ma fajną tablicę, a Wartburgów mi najzwyczajniej szkoda.... WSK powiadasz ? Znaczy się mamy Moturzystę(y):D
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#63
Ha , ale zobatrzcie ten biały jest nowszy i jaki pognity , farba odpada a stary jakoś się trzyma :)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.403 108 2
#65
Analog najfajniejszy, co do karawanu to chyba najbrzydszy karawan w historii motoryzacji, żonie zapowiedziałem że, jak mnie takim będą wieźli to wstanę i pójdę sam.:ROFL::D;)
 

pastka

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#67
Mnie podoba się ten furgon prototypowy. Szkoda że nie był produkowany bo truck niezbyt ładny, a wszystkie odmiany cargo to już zupełne kaszany :)
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
957 15 0
#74
Kiedyś jak byłem w Leeds to widziałem podobnego poloneza jak tu na zdjęciu, tylko że tamtego rdza zjadała ale był na chodzie i miał napisane po polsku "samochód zastępczy" ale to chyba ktoś jaja sobie robił:) Miło popatrzeć na takie gabloty(y) jak by nie było kawał historii
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
#77
Super te zabytki się prezentują.Gaz69 to chyba nawet z fabryki jak "wychodził" nie miał takiego połysku.:gwizd:
 

Terebesz

Znany użytkownik
Reakcje
202 4 0
#80
Żuk blue metallic to lekkie przegięcie :obcy: A dokładnie takiego "żółtka" jak jego sąsiad miałem w młodości, mój pierwszy jeżdżący samochód w życiu.