• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zabudowy LOHR - Herpa

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#1
Witam, mam pytanie dotyczące zabudów do transportu osobówek marki LOHR od Herpy. To prawda, że takie zabudowy dostępne są w USA jako akcesoria, bez ciągnika? Jeśli tak to pod jaką nazwą lub numerem katalogowym ich szukać?


Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam :)
 

darius25

Aktywny użytkownik
Reakcje
28 0 0
#3
Jakiś czas temu zamówiłem sobie dwie takie zabudowy z USA,bo maja białe panele,ale nie są tanie,bo koszt jednej to prawie $30,czyli za tą cenę kupisz cały zestaw jak dobrze poszukasz.

Trzeba jeszcze pamiętać o wysyłce.

Dodatkowo nadkola są szare,bez napisów "LOHR" oraz bez białej obramówki na dole,to wszystko jest tylko na zdjęciach podglądowych,więc później jest rozczarowanie,bo sam myślałem,że takie detale będą,a ich nie ma:(

Tak wygląda na zdjęciach podglądowych (z lewej),a tak na żywo (po prawej).

726577210-500x500.jpg
s-l400.jpg
 
OP
OP
DyrdekHz

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#4
Jakiś czas temu zamówiłem sobie dwie takie zabudowy z USA,bo maja białe panele,ale nie są tanie,bo koszt jednej to prawie $30,czyli za tą cenę kupisz cały zestaw jak dobrze poszukasz.

Trzeba jeszcze pamiętać o wysyłce.

Dodatkowo nadkola są szare,bez napisów "LOHR" oraz bez białej obramówki na dole,to wszystko jest tylko na zdjęciach podglądowych,więc później jest rozczarowanie,bo sam myślałem,że takie detale będą,a ich nie ma:(

Tak wygląda na zdjęciach podglądowych (z lewej),a tak na żywo (po prawej).

Zobacz załącznik 404194 Zobacz załącznik 404195
Dziękuję za odpowiedź, co do detali typu napisy, uszczelki, oznaczenia itp to tego akurat nigdy nie było w modelach do samodzielnego montażu serwowanych przez Herpe. Głównie dlatego że te modele z założenia idą do przeróbek więc są kompletnie gołe aby nie było szkoda lakierować. Zabudowami się interesuje bo aktualnie moja siostra przebywa w USA i mam możliwość zakupu bez kosztów przesyłki, ale z tego co widzę to i tak gra nie warta świeczki. :)