• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Zabrodzie – Spotkanie przy makiecie, czyli imieniny Janusza – 24 listopada 2018

Reakcje
37 24 8
#1
Z kronikarskiego już obowiązku opowiem , że byłem na imprezie przy makiecie dla której pretekstem były imieniny.
Impreza nie komercyjna , jeden z kolegów ubolewał , że takich już nie ma. Są i miło spędziłem niedzielę przy zabawie na 50 metrowym szlaku.
Fotek nie będzie ponieważ była to zabawa a nie prezentacja makiety i taboru. Przyjść mógł każdy bo była to impreza otwarta.
Nie było tu ogłoszenia ponieważ nie wszyscy korzystają z forum ale prywatnymi kanałami informacja była i kilka osób , uczestników forum dołączyło.
Piszę dlatego żeby pokazać , że życie toczy się również poza fejsem i forum. A spotkania lokalne mogą być bardzo interesujące. A przede wszystkim mogą być. Bez zbędnego rozgłosu i zadęcia. Bez regulaminów i zapisów. Czysty fan. Najmłodszy maszynista ciągał za sobą krzesło bo inaczej nie wystawał ponad blat i nie widział składu a najstarsza babcia jak dopadła freda to już nie chciała przestać jeździć do końca imprezy. Coś niesamowitego taka atmosfera. Może dlatego , że zawodowych modelarzy było nie więcej jak 10 %. Popularyzacja hobby połączona z zabawą w sposób nieprawdopodobny w dzisiejszych smutnych czasach.
Jeżeli będziecie na podobnych spotkaniach to piszcie. Nie tylko o imprezach ogólnokrajowych.
 

jacekz

Znany użytkownik
Reakcje
1.308 6 0
#2
byłem w sobotę ze swoimi pociągami i kamerką.
Nakręciłem troch materiału, ale jak zobaczyłem jakość nagrania, to zwątpiłem.
Oświetlenie fatalne /lampy sodowe/
Miałem nic nie pokazywać, ale?
W sobotę było b. przyjemnie! Różne pociągi jeździły bez planu, a dla przyjemności. Młodzi /dzieci/ miały wielką frajdę, a i my zdobyliśmy dużo wiadomości. Warto było!
Jacek N
ps. podziękowania dla Janusza.
 

Podobne wątki