• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zabawa na zielonej trawce... takie tam wspomnienie.

Znalazłem w czeluściach swego dysku wspomnienie pewnego lata na działce...
Zdjęcia jeśli wierzyć "właściwościom" pliku coś z sierpnia 2006, zabawa RocoAlpinLine (wg Roco skala 0m) w plenerze...
Tor ułożony był na gruncie po lekkiej niwelecie terenu obok grządek z marchewką pietruszką i inną zieleniną:)
DSCN5210.JPG DSCN5211.JPG DSCN5212.JPG DSCN5213.JPG DSCN5214.JPG DSCN5215.JPG
Tor leżał nieprzerwanie ładne parę dni w niezmienionym układzie, jedynie czasem trzeba było poprawiać połączenia elektryczne (docisnąć przęsła torowe do siebie...). Zasilanie stanowił długi przedłużacz (230V) zasilający zasilacz właściwy dla kolejki.

Pozdrawiam z MMz:)

ps. wrzuciłem ten wątek do tego działu, ponieważ sam zestaw mógł być stosowany jako i na podłogę i do ogródka, a samych kolejek ogrodowych na forum nie znalazłem:gwizd:

Ostatnio edytowane:
Ze ździebełkami problemu nie było. Z tego co pamiętam, to chyba kilka kolizji ze zwierzyną ( jakieś chrząszcze chyba jak pamiętam)było skutkujących wykolejeniem.
Ogólnie coś tam może będę kombinował , by to reaktywować na tarasie. Może da radę, zobaczymy.

Pozdrawiam z MMz:)