• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zabawa na zielonej trawce... takie tam wspomnienie.

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
#1
Znalazłem w czeluściach swego dysku wspomnienie pewnego lata na działce...
Zdjęcia jeśli wierzyć "właściwościom" pliku coś z sierpnia 2006, zabawa RocoAlpinLine (wg Roco skala 0m) w plenerze...
Tor ułożony był na gruncie po lekkiej niwelecie terenu obok grządek z marchewką pietruszką i inną zieleniną:)
DSCN5210.JPG DSCN5211.JPG DSCN5212.JPG DSCN5213.JPG DSCN5214.JPG DSCN5215.JPG
Tor leżał nieprzerwanie ładne parę dni w niezmienionym układzie, jedynie czasem trzeba było poprawiać połączenia elektryczne (docisnąć przęsła torowe do siebie...). Zasilanie stanowił długi przedłużacz (230V) zasilający zasilacz właściwy dla kolejki.

Pozdrawiam z MMz:)


ps. wrzuciłem ten wątek do tego działu, ponieważ sam zestaw mógł być stosowany jako i na podłogę i do ogródka, a samych kolejek ogrodowych na forum nie znalazłem:gwizd:
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Harry Potter

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
#3
Ze ździebełkami problemu nie było. Z tego co pamiętam, to chyba kilka kolizji ze zwierzyną ( jakieś chrząszcze chyba jak pamiętam)było skutkujących wykolejeniem.
Ogólnie coś tam może będę kombinował , by to reaktywować na tarasie. Może da radę, zobaczymy.

Pozdrawiam z MMz:)