• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

z21 - semafory i zwrotnice

Olekcz

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam,
Mam problem, mianowicie zakupilem z21 (bialy) i nie wiem jak i czy w ogole da sie zrobic tak, zeby np. zwrotnice byly sterowane za pomoca np. tablebu.
Co musze miec zeby mi to dzialalo?
 

gbbsoft

Aktywny użytkownik
Reakcje
11 0 0
#6
Dla Ciebie lepszy będzie LS150.

LS100 to jest dwa-w-jednym: jednocześnie dekoder urządzeń oraz moduł informacji zwrotnej (ale tej od firmy Lenz!). Najlepiej pasuje do rozjazdów, dla których chcemy także zwrotnie kontrolować, czy rzeczywiście się przełączyły. Dobre dla gigantycznych makiet, na których nieprzełączenie się rozjazdu może być bardzo kosztowne.
 
P

Paweł Piotr

Gość
#7

Rozjazd

Znany użytkownik
Reakcje
1.939 133 7
#10
Wraz z zakupem Z21, zamierzam dobrać dekodery do rozjazdów. Mam napędy MTB MP1 i myślę o holenderskim Digikeijs DR4018 (jako tańszy odpowiednik Lenz LS150). Dekoder ten może obsłużyć do 8 rozjazdów i jest w dodatku tańszy niż Lenz LS150. W instrukcji jest zawarte zestawienie w różnych konfiguracjach, z różnymi centralkami, w tym Z21. Digikeijs jest dość szanowaną firmą na rynku w UK. Czy ktoś może potwierdzić obecność tych produktów na rynku polskim? Czy ktoś z Was je używa? Oni produkują całą gamę produktów, w tym centralki też.

https://www.digikeijs.com/en/dr4018-16-channel-switch-decoder.html
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Elektryka 2
Elektryka 11
Elektryka 9
Elektryka 12
Elektryka 23

Podobne wątki