• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Z mojego albumu.....

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
808 71 5
#1
Postanowiłem wklejać w tym temacie zdjęcia wszelkich pojazdów jakie posiadam. Sukcesywnie będę dodawał zdjęcia o różnej tematyce.
Koparki ''kolejowe'' podczas modernizacji toru kolejowe przed Euro2012
 

Załączniki

OP
OP
Zbyszek

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
808 71 5
#4
Następny pojazd to specjalistyczny pojazd ratunkowy PLK. sfotografowany podczas festynu kolejarskiego w Pruszczu Bagienicy.
 

Załączniki

OP
OP
Zbyszek

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
808 71 5
#6
Na koniec dzisiejszego dnia Żuki, niby jeszcze spotykane, ale odchodzą....jeszcze kilka zdjęć Żuków mam, tylko trzeba przerzucić kilkanaście gbtów.:D
Ten w pokrywie zimowej chyba nigdzie już nie pojedzie, bo stoi w czymś w rodzaju G-Su.
 

Załączniki

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#7
Fajne fotki,serce boli,gdy widzę jak popada to wszystko w ruinę,zapomnienie,kiedyś te pojazdy były obowiązkowym elementem krajobrazu naszego dzieciństwa,teraz razem z najpiękniejszymi naszymi wspomnieniami odchodzą w zapomnienie,w nicość. Moim marzeniem,wręcz obowiązkiem,jest uchronić przed zapomnieniem tego co było,choć w maleńkim moim świecie bo w 1:87,ale szlag mnie trafi że wszystkie te stary,jelcze i inne są cholernie nie tanie,a potrzebuję tego kilkadziesiąt sztuk.
 
OP
OP
Zbyszek

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
808 71 5
#9
Na dobranoc samochód pożarniczy Star typu Jelcz. Marek, jesteś strażakiem, to cię wywołuję do tablicy i liczę na wyjasnienia! Samochód służył w jednostce OSP Gostycyn i po przejściu na emeryturę, dostał gablotkę, że tylko pozazdrościć.:)
 

Załączniki

OP
OP
Zbyszek

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
808 71 5
#10
Różne takie, zabytkowe z różnych okazji.
 

Załączniki

szifo30

Znany użytkownik
Reakcje
4.295 2 0
#12
W koparce siedzi Junior :) ta koparka należy do PRK Lublin .Nasze koparki też tam pracują ,przy następnych odwiedzinach szukaj czerwonego Actrosa cztero osiowego między peronami;).
 
OP
OP
Zbyszek

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
808 71 5
#13
W Golubiu-Dobrzyniu działa stowarzyszenie Retro-Traktor, które ma ok. 100 egzemplarzy ''taboru'', duży % w pełni sprawny. Pokazują się na lokalnych imprezach w stylu dożynki itp. imprezach. Na tej imprezie były też pojazdy z Warki i Tucholi.
 

Załączniki

OP
OP
Zbyszek

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
808 71 5
#14
Ciąg dalszy, a wieczorem pojedziemy do uzdrowiska podleczyć skołatane nerwy i układ krążenia.:)
 

Załączniki

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#15
Marek, jesteś strażakiem, to cię wywołuję do tablicy i liczę na wyjasnienia! Samochód służył w jednostce OSP Gostycyn i po przejściu na emeryturę, dostał gablotkę, że tylko pozazdrościć.:)
Zbychu,piękny widok,autko pięknie utrzymane i zadbane,tak w tajemnicy zdradzę że był moment,kiedy sam marzyłem o zakupie takiego "strażaka",problem tylko polegał na tym,że nie bardzo miałem gdzie go postawić.Takie cudo,wymaga troskliwej opieki,daszku nad głową,w najgorszym wypadku rozwód z żoną na bank!!! Cholera mieć taki swój własny pożarniczy.
 
OP
OP
Zbyszek

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
808 71 5
#16
Zbychu,piękny widok,autko pięknie utrzymane i zadbane,tak w tajemnicy zdradzę że był moment,kiedy sam marzyłem o zakupie takiego "strażaka",problem tylko polegał na tym,że nie bardzo miałem gdzie go postawić.Takie cudo,wymaga troskliwej opieki,daszku nad głową,w najgorszym wypadku rozwód z żoną na bank!!! Cholera mieć taki swój własny pożarniczy.
A o co chodzi z tym Starem, że ma napis Jelcz?
 

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#17
A o co chodzi z tym Starem, że ma napis Jelcz?

Zbyszku,z tego co wiem choć mogę się mylić,w jelczańskich zakładach samochodowych produkowało się zabudowy pożarnicze,montowane na samochodach star lub jelcz, można także spotkać napis jelcz na starach 244,z tyłu pojazdu,co nie oznacza że to jest jelcz,czyli tak - star z zabudową pożarniczą wykonaną w Jelczańskich zakładach samochodowych.
 
OP
OP
Zbyszek

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
808 71 5
#19
Mieliśmy pojechać wieczorem do uzdrowiska, ale tym czasem nic z tegoo_O nie mogę znaleźć fotek- taki mały prezent miał być dla markaw111, zawodowy;)
No nic, trzeba będzie jeszcze kilka dni ciągnąć kulpą, chruchlać albo mieć nerwicę.
Ale znalazłem jeszcze Żuki i fajną lokomobilę.
 

Załączniki