• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Z lotu ptaka - EN i infrastruktura

OP
OP
Baciar

Baciar

Użytkownik
Reakcje
1 1 0
#5
A propos pierwszego zdjęcia - koleżka, który jest jego autorem (podobnie jak i następnych, które pojawia się z mojej strony w tym wątku), twierdzi że przedstawia ono bocznicę ZNTK w Mińsku Mazowieckim.

T.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.292 459 29
#12
14D40 napisał(a):
Byłem zaskoczony, że samolot przelatywał akurat tamtędy aparat na szczęście był w gotowości
To jedna ze standardowych ścieżek schodzenia na Okęcie. Ja też mam podobne zdjęcia, trochę świeższe, z lipca tego roku. Widać, że nowe tory w stronę Radomia już gotowe. Ten ciemny łuk najbardziej z prawej strony (lepiej widoczny na drugim zdjęciu) to linia WKD. Po lewej stronie stacja postojowa W-wa Szczęśliwice.
 

Załączniki

maniek2820

Znany użytkownik
Reakcje
12 1 0
#15
Andrzej Harassek napisał(a):
14D40 napisał(a):
Byłem zaskoczony, że samolot przelatywał akurat tamtędy aparat na szczęście był w gotowości
To jedna ze standardowych ścieżek schodzenia na Okęcie. Ja też mam podobne zdjęcia, trochę świeższe, z lipca tego roku. Widać, że nowe tory w stronę Radomia już gotowe. Ten ciemny łuk najbardziej z prawej strony (lepiej widoczny na drugim zdjęciu) to linia WKD. Po lewej stronie stacja postojowa W-wa Szczęśliwice.

tak to podejście na kierunek 15 dla startów niemal co dziennie..Natomiast jeśli chodzi o lądowania w ostatnich latach wykorzystywane rzadko ,JEŻELI JUŻ to z
powodu silnych południowych wiatrów,lub jak w ostatnim roku remontu pasa 11/29 ursus -ursynów .poza tym przy podejściu na ten kierunek nie ma systemu ILS .innym kolejowym podejściem jest pas 33 z ILS nad pkp dawidy lub 29 znad ursynowa z nad PKP OKĘCIE )))

PS.A ja żyję za blu city niedaleko wwa zachodnia więc skrytki w tym rejonie od dziecka opanowane
 
OP
OP
Baciar

Baciar

Użytkownik
Reakcje
1 1 0
#16
@mattia - ja cie krecę, nie robię makiet, jeśli chodzi Ci o TO zdjęcie. Tak to wygląda...
Jacek ma tysiące zdjęć Polski z góry, ma dobry samolot i dobry aparat, ale nie interesuje się kolejnictwem. Ot, czasem coś mu się o kadr zahaczy...

Więc nie posądzaj mne o budowę makiet - gdy byłem małą dziewczynką robiłem zawzięcie dioramy... Z pojazdami... :) I tyle.

A tu chyba Mysłowice...
 

Załączniki

Reakcje
1.731 13 0
#17
Ale fantstyczny wątek :!:
To dopiero kopalnia inspiracji do budowania makiet i dioram.
Panowie jak najwięcej fotek tego typu wtsawiajciei jak największych rozmiarów :D
 

maniek2820

Znany użytkownik
Reakcje
12 1 0
#18
Z lotu ptaka EP09 w malowaniu ,,pożal się boże " pędzi prawdopodobnie po CMK i ściga się z awionetką .Zaznaczam że nie jestem autorem tej fotografii.Dostałem od kolegi i z tego co wiem krąży wśród miłośników latania jako przykład PODNIEBNEJ FANTAZJI.........
 

Załączniki

OP
OP
Baciar

Baciar

Użytkownik
Reakcje
1 1 0
#19
Tym razem lokalizacja nieznana... Numer kolejny pliku wskazuje jednak, że Jacek zrobił to zdjęcie podczas tej samej "sesji" co Mińsk Mazowiecki u góry.

Daniel - wszyscy na pewno z przyjemnością zobaczylibyśmy zdjęcie z lotu ptaka jednej z Twoich makiet :) To dopiero byłaby uczta...
 

Załączniki

Reakcje
1.731 13 0
#20
Baciar napisał(a):
Daniel - wszyscy na pewno z przyjemnością zobaczylibyśmy zdjęcie z lotu ptaka jednej z Twoich makiet :) To dopiero byłaby uczta...
Bardzo chętnie bym takie fotki porobił i mam nadzieję ,że nadejdzie taki moment , oraz mozliwość ,bym mógł zrobić mega makietę o realnych proporcjach i o ogromnej powierzchni, gdzie kilka segmentów jest tak ze sobą zestawionych, by stworzyły jedną ,gigantyczną całość :D .