• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Z kim nurkować

OP
OP
mikl

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.612 107 12
#44
Nurek w wersji "helskiej" dostępny niemieckim Ebay

Roco 62916 - H0 Diesellokomotive Reihe 754 067-7 "Taucherbrille" der CD
 

hobbystah0

Znany użytkownik
Reakcje
493 20 1
#47
Czy Nurki w drugim schemacie malowania Najbrt (z ciemnoniebieska ostoja) mialy jakies dodatkowe oznaczenia podczas pracy w PKP Intercity? Poza oczywiscie napisem "ogrzewanie elektryczne".
(post pisany z wloskiej klawiatury, prosze o ewentualne zedytowanie)
 

EC45

Znany użytkownik
Reakcje
67 2 10
#48
Wstawiam z innego tematu ;)

Jak już rozmawiamy o "Nurku" w modelu to ja zadam pytanie o miejsca występowania tej lokomotywy w naturze. Jakie trasy obsługują te maszyny? Czy można je spotkać w Kołobrzegu, bo w Świnoujściu to raczej niemożliwe...?
Nurka spotkałem osobiście na szlakach podkarpacia np. prowadził TLK Monciak na odcinku Rzeszów-Zagórz. Pozatym walnie przyczynił się dla PKP na Podlasiu. Tras nie chcę wymieniać bo poprostu nie wiem. Ale na pewno jeździły w Kętrzynie jak nadszedł zmierzch SU45.
No właśnie ja mieszkam w okolicach Krakowa, od strony Katowic więc kiepsko pod tym względem. Ale może w tym roku nad morzem coś bym upolował. Ale jadę w ciulowe miejsce tzn do Dziwnowa.
Jest taki temat na forum Z KIM NURKOWAĆ i to takie kompendium wiedzy z tematu Nurka. Bo nie wiem szczerze mówiąc czy są jeszcze na polskich szlakach.
 
Reakcje
14 1 1
#52
A kiedy do zdjęcie było zrobione (widzę że po naprawie P4 z 2015?

Wcześniejsze wersję z tego co przeglądałem w Internecie (np. http://rail.phototrans.eu/15,3249,4.html
miały chyba tylko "ogrzewanie elektryczne"). Z resztą zdjęcia z tego wątku także to potwierdzają
No właśnie - tydzień temu szkoliłem się na Nurki na Grabówku. Przy szopie stały 025, 026 oraz 028 i dałbym sobie ręce obciąć, że 028 nie miał loga IC na burcie.
 

michu88

Aktywny użytkownik
Reakcje
658 29 5
#56
Czy przerabiał ktoś najnowszego "Nurka" Roco na wersję helską? Tzn czy zakładał ktoś obudowę najbrt na podwozie tego najnowszego? Jak to razem się prezentuje?
 

Podobne wątki