• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Z kategorii "urywa łeb przy samej dupie" :)

Cobrix

Aktywny użytkownik
NAMR
Reakcje
93 1 0
#7
W N byłoby fajniejsze ;-)
I będzie ! Gosc zmienil decyzje. Wrocil do N. Rozebral co zrobil w HO i zaczal od zera w eNce :)

August 12, 2013
The cat is out of the bag: I'm going back to N scale. People will probably call me crazy but I have taken down the HO layout and am currently in the process of cleaning and preparing the room.
Everything you see in the picture above is now gone.
I have started on the track plan for the new Georgetown & Allen Mountain Railroad which will be the fourth and hopefully last version of this railroad...
I will keep and use the benchwork created for the HO railroad, the peninsulas have been shorted to about 28'. The rest of the room (right hand side) will become my new shop area.

I całe życie dłubać jedną makietę? ;)
Ale to już jego kolejna makieta :) Wlasnie się przeniosl na Floryde wiec zaczal nowa.

Szczesliwe zycie emeryta. Jak w naszym *&^##%&@ kraju dozyjemy 67 lat to emerytury może nie starczyc na oplacenie mieszkania, nie mowiac już o lekach, a co dopiero hobby :)


August 18, 2013
I finally managed to clean my railroad room today. Now I can start again.


Warsztatu tylko pogratulować. Wlasny laser.

 
Ostatnio edytowane:

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.944 15 2
#8
Oglądam i sam nie wiem co o tym myśleć. Chyba najbardziej zazdroszczę zapału. Bo sama makieta jeżeli robi wrażenie to bardziej z racji efektu przestrzenności ( Mam tu na myśli nie miniaturyzowanie wzniesień czy gór ) Na pewno ładnie jest zrobiona kolorystyka. Ale jeżeli chodzi o zieleń z bliska to jest średnio. Tu powinien zaprosić Patryka i Daniela. Szuter też wydaje się być "rozlazły"
Osobiście wolał bym Makietę 5x mniejszą A bardziej dopracowaną.
(swą wypowiedź opieram na tym zdjęciu) Nie sądzę, by wyjmował drzewa i dosadzał trawę)
Ale może się mylę na co mam cichą nadzieję
 

Załączniki

OP
OP
Marcin Kempa
Reakcje
155 1 0
#9
Nie chodzi o pietyzm, ale o wielkość właśnie. To jest Ameryka, tam musi wszystko być wielkie :D Ja wolę wielkie makiety, gdzie jest wielki ruch i długie odcinki proste i dlatego ta makieta(ta wcześniejsza) tak mi się spodobała :)
 
Reakcje
0 0 0
#10
Tyle miesięcy roboty i wszystko ot tak sprzątnął. Uważam ze gość zawalił, bo widać było na fotkach że posiada pokaźną kolekcję w H0. No i ile już roboty wykonał :(. A tu nagle N...
 

Marqus

Moderator Poznańskiego Klubu Modelarzy Kolejowych
PKMK
Reakcje
434 8 0
#14
Makieta jest duża, coś na wzór Miniatur Wunderland.
Ta w Borówcu jest cały czas w budowie. Przynajmniej tak było jakieś trzy miesiące temu.
Nie każdemu się jednak podoba. Do ostatniego czasu nie było polskiego taboru i budowa trochę jakby sztuczna.
Ale wielkość robi jednak wrażenie.
 

Marqus

Moderator Poznańskiego Klubu Modelarzy Kolejowych
PKMK
Reakcje
434 8 0
#17
Przy okazji jakichś zakupów, trzeba będzie się tam wybrać i zobaczyć jak to teraz wygląda.
Ale chyba coś się zmieniło. Wcześniej dla zwiedzających była otwarta tylko jeden weekend w miesiącu, teraz przez cały tydzień.
Cena bez zmian. Robiąc zakupy mogliby dać jakąś ulgę. ;)[DOUBLEPOST=1382082044,1382081573][/DOUBLEPOST]Pojawił się też polski tabor
http://www.borowiecmakieta.pl/images/photoalbum/album_25/2013-02-21_15-59-52.jpg