• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Z kamerą wśród...

prepik

Znany użytkownik
Reakcje
925 0 0
#41
Może miejsce nie szczególne, ale urokliwe. Prosta między Szarowem a Staniątkami na linii nr 91 przebiegająca przez Puszczę Niepołomicką. Do tego miejsce niegdysiejszej zasadzki na pociąg gubernatora Franka w 1944 roku. Zdjęcia z 26 kwietnia 2020 r. Zapraszam na film!
 

hjugytf

Aktywny użytkownik
Reakcje
458 47 4
#50
Zapraszam do sybskrypcji mojego kanału gdzie głównie zobaczycie filmy pociągów z Opolszczyzny, ale nie tylko.
Film prezentuje przejazd lokomotywy Traxx luzem przez stację Kędzierzyn-Koźle
 

prepik

Znany użytkownik
Reakcje
925 0 0
#52
W czasie koronaw. , kiedy kolejowych wydarzeń jak na lekarstwo, włóczę się po trawsku w okolicy mojej rodzinnej Bochni, aby aparat pajęczynami nie zarósł , a człowiek jakieś tory pomacał dla przyjemności. Zapraszam na film!

 

hjugytf

Aktywny użytkownik
Reakcje
458 47 4
#53
W Kędzierzynie-Koźlu rzadkim gościem jest ST44 w barwach PKP Cargo dlatego pięknym widokiem (chodź była brzydka pogoda) był skład z dwoma lokomotywami tego typu w tym jedna świeżo po malowaniu.
 

hjugytf

Aktywny użytkownik
Reakcje
458 47 4
#57
HIT! Spalinowa dziewiątka która nie potrzebuje do jazdy prądu. Zapraszam do subskrypcji,
Oczywiście to tylko żart, bo granicę między Polską a Czechami w miejscowości Chałupki przekracza się z opuszczonymi pantografami z powodu mostu nad rzeką Odrą.
 

hjugytf

Aktywny użytkownik
Reakcje
458 47 4
#59
Nie wiem. Byłem tam pierwszy raz i również się zastanawiałem. Dodam, że most to punkt graniczny czy to ma coś do obowiązujących znaków? No może podzielność kosztów prądu? Wiem, że może to być głupie, ale ponoć żadne pytanie nie jest głupie dlatego może któryś z kolegów zna odpowiedź i się z nami podzieli.