• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Z kamerą wśród...

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.650 133 3
#21
Ze słowackich mgiel wyłania się wiadukt "Na vodie" na trasie nr 170 Vrutky - Zwoleń a konkretnie za przystankiem Horna Stubna -obec. Niestety miałem pecha i będąc tam przez dwie godziny miałem sakramencką mgłę . Zdjęcia z niedzieli 26.01.2020 r.

@Adam66 w okolicy 16 s :)
 

prepik

Znany użytkownik
Reakcje
925 0 0
#26
Jest takie miejsce, jakich wiele w Polsce. Przed Tarnowem, między Biadolinami , a Bogumiłowicami, gdzie linia kolejowa nr 91 i autostrada A-4 biegną razem , przecinając Lasy Radłowskie . Dwa bardzo szerokie przejścia dla zwierząt i odcięty od dróg wiadukt drogowy dopełniają osiatkowaną z wszystkich stron infrastrukturę . Dop. prędkość to 160 km/h. Zdjęcia z 16.02.2020 z godzin 7-11 .

 

prepik

Znany użytkownik
Reakcje
925 0 0
#31
Tym razem z kamerą wsród tatrzańskiej elektriczki . Niedzielne(8.03.2020) jazdy pomiędzy Popradem, Smokowcem i Tatrzańską Łomnicą pięknej Komety z 1912 z doczepą z 1911 roku. Zapraszam:
 

prepik

Znany użytkownik
Reakcje
925 0 0
#32
Mimo tego, że koronawirus zbiera żniwo, na torach panuje ruch. Niedziela 15 marca 2020 roku, 20 kilometrów od Krakowa na linii nr 8 za Kocmyrzowem znajduje się Goszcza , a tam wzgórza które malowniczo omija szerokim łukiem linia kolejowa . Przedpołudniowy ruch w moim obiektywie:

 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.419 72 3
#34
Trochę nietypowo jak na warszawski węzeł kolejowy. przejście z linii nr 8 na linię 20...

Kompilacja...

Poszedłem tylko na zakupy i się trafiła...

Przy okazji "noclegu" w Legionowie ...

Pozdrawiam,...
 

prepik

Znany użytkownik
Reakcje
925 0 0
#35
Na linii kolejowej nr 96 jest uroczy fragment między przystankami Mszalnica i Ptaszkowa do tego usunięto sporo krzaków i samosiejek przez co zakręty odzyskały perspektywę. Zdjęcia z 22.03.2020 z godzin 8-13 . Zapraszam na mój film: