• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Z dróg PRL-u wrocek

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#32
Model świetny, zdjęcia do powtórki - bo zabierają całe piękno modelu.
A na bazie to niezła impreza była i chyba panny na lustrach się wieszały, bo pokrzywione jak cholera.
 
OP
OP
wrocek

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#34
Model świetny, zdjęcia do powtórki - bo zabierają całe piękno modelu.
Fakt,przyznam szczerze,że robiłem zdjęcia na szybko żeby pochwalić się nowym nabytkiem:oops:
Obiecuję poprawę:)

A na bazie to niezła impreza była i chyba panny na lustrach się wieszały, bo pokrzywione jak cholera.
Z tymi pannami to trochę racji jest.Jak odebrałem przesyłkę to pierwszą osobą,która wyciągnęła go z opakowania była moja żona i to ona tak poprawiała lustra,że ledwo 'żyją" :mad:
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#35
Nie, nie - to nie jej wina - ja swojego osobiście wyjmowałem i jedno zwichrowane - po prostu Seweryn musi delikatnie zmodyfikować wkład zabezpieczający. Na szczęście są tak zrobione,że da się to delikatnie poprawić...i wyjazd w trasę będzie możliwy.
 
OP
OP
wrocek

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#37
I kolejna mała prezentacja:
049.JPG
054.JPG

I na tym koniec na chwilę obecną modeli z "tamtych" lat.
Czekam na opinie i komentarze!
 

Podobne wątki