• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Z dróg PRL-u wrocek

wujcik

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#2
Ził 133 wprawdzie nie był zbyt popularny w Polsce ale to nic,wspaniałe modele.Mam nadzieję,że będziesz je po trochu ubierał w stosowne detale.Liaza takowego posiadam i ma tak sklejone plandeki ze skrzyniami,że nawet DT-em nie rozerwiesz.W twoim pewnie to samo.
 

szczypior6192

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Najbardziej podoba mi się Ził. Ja jeszcze często widuję identycznego wiozącego kurze gówna, na szczęście pod plandeką. Kamaz też niczego sobie. Pomaluj mu światła i litery bo trochę łyso wygląda bez tego.
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#4
Kamaz fajny, ja niestety nie mam żadnego. Co do starów - to te koguty chyba "ciut za duże". A Liaza to bym na twoim miejscu trochę podrasował.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#5
Kamaz jak i Ził wyglądają bardzo dobrze. Przydało by się wpisać je na listę życzeń. Podobają mi się.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#7
Ciekawy ten Ził.Nie spotkałem takowegi nigdy na naszych drogach,ale podoba mi się.Przód robi wrażenie bardziej masywnego niż w 130-ce.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#8
Modele bardzo ciekawe i klimatyczne Ził mi się bardzo podoba ale i Kamaz jest świetny, co do Starów się nie będę wypowiadał żeby nikogo nie urazić.;)
 

Seba19/77

Znany użytkownik
Reakcje
0 1 0
#10
Sowiety bardzo klimatyczne. Taki Ził jeździł jeszcze dekadę temu w moich okolicach z węglem. Podobnie jak Kamaz to już klasyk.
Co do Stara...staram się przypomnieć, czy kiedykolwiek widziałem je z takimi kogutami. Większość, które miałem okazje spotykać na co dzień miała koguty "jajowate" :gwizd:
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#11
Ził i Kamaz bardzo klimatyczne, podobają mi się. Podobnego Liaza w swoim czasie posiadałem w moich zbiorach. Co do starów.. przemilczę.
 

wujcik

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#18
Tatra wspaniała tylko w tym kolorze w Polsce niespotykana.Wkleiłbym detale jeszcze,lusterka i rurę chociaż,które to Igra dołączała do modelu.
 

Podobne wątki