• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Z czego zrobić szyby?

s.kazek

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam,
Dopiero od niedawna jestem na tym forum więc jeżeli pojawiła się odpowiedź na moje pytanie to proszę o podanie linka.
A pytanie brzmi:
Z czego zrobić szyby do lokomotywy? Sama lokomotywa będzie zrobiona z mosiądzu więc proszę również o poradę czym to najlepiej skleić.

Wybaczcie, może banalne pytanie ale można powiedzieć że zaczynam przygodę z modelarstwem kolejowym (kiedyś bawiłem się militariami ale szyb nie robiłem...)

Dzięki.

Pozdrawiam
Sławek
 

krzychu12231

Znany użytkownik
Reakcje
48 0 0
#2
Folia plastikowa np. z teczki do skoroszytu albo cyfrowo frezowane plexi (lepsze). I tu ja też mam pytanie: znacie jakąś firmę która świadczy takie usługi?
 

krzychu12231

Znany użytkownik
Reakcje
48 0 0
#6
Dzięki! Jak dostanę zgodę to Ci zaraz napiszę odpowiedź co mnie pytałeś. Jak Ci idzie przy samodiełce? Bo jak dotąd to widziałem tylko gluty, może uda Ci się zrobić na poziomie.
 

Podobne wątki