• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

z 21 białe prośba o pomoc

A145

Użytkownik
Reakcje
18 0 0
#1
Czy ktoś z Koleżanek lub Kolegów wie jak skopiować zawartość aplikacji z 21 tj. sterowanie taborem z tableta- androit na telefon - androit, tak abym nie musiał ręcznie wklepywać całej zawartości posiadanego przeze mnie
taboru.
 
OP
OP
A

A145

Użytkownik
Reakcje
18 0 0
#3

Tobi111

Użytkownik
Donator forum
Reakcje
37 5 0
#4
Witam podepnę się pod temat jak można .
Mam z21 białe z zestawu startowego chcę to połączyć z gbbkolajka .
Nie mam routera Roco .
Mam MM i dekoder od Rubikusa do rozjazdów geoline i teraz pytanie bo nie widzę sterownika do Roco w wersji demo programu .
Czy zmiana centrali na Digikejs DR 5000 ADJ jest dobrym pomysłem to centrala wielosystemowa i czy to będzie działać z gbbkolejka makieta dwu poziomowa u mnie prywatnie . Dziękuje za podpowiedź :)
 

Marcub85

Aktywny użytkownik
Reakcje
278 8 1
#5
Kolego - plik z ustawieniami (layout) zwykle nazywa się pressetings i możesz sobie utworzyć tych layoutów ile chcesz. Na tablecie wybierasz layout albo tworzysz nowy w CHOOSE RAILROAD LAYOUT (pressetings - a dla nowego empty layout) następnie jak juz masz te wszystkie ustawienia to dajesz export - zaznacz swój layout (pressetings ) i wybierz czy to ma być plik zapisany w pamięci tabletu albo wyślij mailem. Wyślij sobie mailem w telefonie odbierz pocztę i zapisz plik w jakimś folderze telefonu (najlepiej w tym ktory wskazuje sciezka programu roco z21) Odpalasz z21 na telefonie wybierasz setings import i wybierasz swój nowy plik z ustawieniami
 

przemas22223

Aktywny użytkownik
Reakcje
118 16 3
#7
Koledzy!!!

Znalazłem taki filmik na youtube:


Filmik instruktażowy jest oczywiście w języku niemieckim i przedstawia jak skonfigurować z21 start z rooterem.
Można sobie włączyć też napisy w czasie oglądania tego filmiku instruktażowego.
Może to się komuś przyda.

Pozdrawiam
 

sebo81ku

Znany użytkownik
BGM
MSMK
Reakcje
896 4 0
#8
Kolego - plik z ustawieniami (layout) zwykle nazywa się pressetings i możesz sobie utworzyć tych layoutów ile chcesz. Na tablecie wybierasz layout albo tworzysz nowy w CHOOSE RAILROAD LAYOUT (pressetings - a dla nowego empty layout) następnie jak juz masz te wszystkie ustawienia to dajesz export - zaznacz swój layout (pressetings ) i wybierz czy to ma być plik zapisany w pamięci tabletu albo wyślij mailem. Wyślij sobie mailem w telefonie odbierz pocztę i zapisz plik w jakimś folderze telefonu (najlepiej w tym ktory wskazuje sciezka programu roco z21) Odpalasz z21 na telefonie wybierasz setings import i wybierasz swój nowy plik z ustawieniami
Dokładnie tak jak opisuje to kolega Marcub85 . Robiłem to w ten sam sposób i wszystko funkcjonowało bez zarzutów
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
DCC 5
DCC 0
DCC 3
DCC 0
DCC 41

Podobne wątki