• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Yarecki

Dysponent

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam wszystkich ! Trafilem na to forum, mile sie zaskoczylem i postanowilem równiez pochwalic sie swoja skormna kolekcja. Na poczatek, dla nauki, moja wisienka i moje sluzbowe modele. Reszta powolutku bedzie dolaczac. Sorry za literówki ( a / e itd. ) wina tastautry...
 

Załączniki

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.932 5 1
#3
Modele Hamm-a bardzo mi się spodobały, szczególnie ten z białym silosem. Dość często można spotkać tego przewoźnika na polskich drogach.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
#4
Witaj na forum . Pokazuj , komentuj , baw się dobrze :D
Fajne te volva pokazałeś . Wszystkie mi się spodobały . To pierwszej generacji ma fajne to jubileuszowe malowanie . Natomiast czerwone z są kapitalne . Sam mam ochotę na takiego ale ciężko je zdobyć .
 
OP
OP
Dysponent

Dysponent

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
No cóz, jesli ktos ladnie poprosi, moze da sie cos zrobic. To byla ogólnie limitowana seria, po 500 sztuk i tylko na wylacznosc HAMMa, bodajze po 50 szt. trafilo do handlu, do jednego sklepu w Koblenz, w cenie 59,00 €.
Jubilata udalo mi sie za 1,67 € na EBAYu kupic !!!!! Aukcja konczyla sie po 2 w nocy, wiec dla jaj wyslalem, rano patrze : mam go !!! Za przesylke dalem 4,50€:cry:
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#6
Malowanie na FH pierwszej generacji bardzo mi się podoba. Pozostałe czerwone FH również świetne z przewagą tego z białym silosem. :)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#7
Hammów to Ci zazdroszczę, wspaniałe są, szkoda tylko że przeważnie też takie drogie. FH w jubileuszowym malowaniu też ekstra.
 

Zyga59

Aktywny użytkownik
Reakcje
52 0 0
#9
Ale kolekcja pięknie się prezentuje tyle aut z jednej firmy. Gdyby nie sceneria kolegi warsztatu wyglądały by jak na parkingu na bazie. Robi wrażenie.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#11
Ja cie kręcę, już jestem Twoim fanem. :D Niesamowicie się to zapowiada. W zeszłym roku w Austrii takie Volvo spotkałem. Mam nadzieję, że i owe też kiedyś zobaczymy:

WP_20150518_20_25_26_Pro.jpg
 
OP
OP
Dysponent

Dysponent

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#13
Niestety, to byla masowa produkcja, chociaz mogla byc z tego niezla Diorama:( Numery sie powtarzaja ze wzgledu na zamówienie. Jest wiekszosc orginalów, takie jakie jezdza, ale jest tez paré "stworzonych" modeli. Bedá sie powoli pojawiac, w miare jak je odkopie. Witryna jest na razie w planach, moze sie doczeka kiedys realizacji:cry:
Co do nowych Volvo i DAFów, to na razie nie biore sie za nie, brakuje czasu, ale kto wie, moze zimá ? Jezeli bede cos robil, dam znac, wtedy bylaby mozliwosc zamówienia jakiegos modelu. Cenowo wychodzi ok. 25-30 € za model, w zaleznosci ile bede robil i ile upustu da mi HERPA.
 
OP
OP
Dysponent
Reakcje
0 0 0
#16
Witam ponownie, dzis kolejne zdjecia z " lini produkcyjnej". Niestety, zdjecia nie byly robione pod kátem prezentacji, bardziej dla dokumentacji, dlatego nie wszystkie sa idealne. Sorka.
nowe2 949.jpg
nowe2 950.jpg
nowe2 951.jpg
nowe2 952.jpg
nowe2 953.jpg
nowe2 955.jpg
nowe2 906.jpg
nowe2 907.jpg
nowe2 982.jpg
IMG_0350.jpg
IMG_0356.jpg
IMG_0545.jpg
IMG_0532.jpg
 
OP
OP
Dysponent
Reakcje
0 0 0
#17
Na koniec tak to sié mniej wiecej prezentowalo.
IMG_0531.jpg
nowe2 1003.jpg
nowe2 1007.jpg
nowe2 1008.jpg
nowe2 1012.jpg

[DOUBLEPOST=1468233277,1468232607][/DOUBLEPOST]Renie wygládaja niestety troche "grubo" jezeli chodzi o lakier:confused:. Zmnienilem farby, teraz maluje farbami z firmy TAMIYA. Modele wygladaja od razu lepiej.:)
Nastépna prezentacja bedzie na sportowo. Niestety, nie dorobilem sie jeszcze zadnej fajnej dioramy, wiec moje " prezentacje" sa na sucho, takie tylko tam chwalenie sie:oops:.
Dzieki z góry za ewentualne spostrzezenia, rady i uwagi. Czlowiek uczy sie cale zycie, a dobra rada na ogól nic nie kosztuje(y).