• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 XXIII Parada Parowozów -Wolsztyn 30.04. 2016 r

Ty2-911

Użytkownik
Reakcje
8 0 0
#61
@mikel
Byliśmy z kolegą na jego stoisku.
Jak go zapytałem o wagony 112A w malowaniu czerwono-kremowym i oliwkowym (oraz o wagony 111A zielono-kremowe i oliwkowe), to moim zdaniem widać było, że nie bardzo wie co odpowiedzieć.
Powiedział, że wagony TLK się kończą, ale sprzedaż wagonów w malowaniu IC całkiem stanęła i podobno to właśnie to hamuje kolejne dostawy. Z rozmowy wynikło, że
najpierw musi sprzedać te wagony IC, żeby mieć kasę na kolejną dostawę. Przynajmniej tak to zrozumiałem.
Powiedział jeszcze, że jak w końcu sprzeda te wagony IC, to w następnej dostawie będzie kolejna partia wagonów TLK (w sumie to nie wiem po co tego malowania TLK aż tyle zamówił), oraz BYĆ MOŻE zapowiedziane w zeszłym roku wagony czerwono-kremowe, ale podobno nie jest to pewne. Oliwkowe mają być w następnej kolejności.
Nie mam pojęcia dlaczego wymyślił akurat taką kolejność, zwłaszcza przy takiej cenie.
 
Ostatnio edytowane:

Phantomiusz

Aktywny użytkownik
Reakcje
7 0 0
#63
No niestety, ale doprodukowanie kolejnej parti wagonów w malowaniu IC było strzeleniem sobie gola. Gdyby chociaż zostały zmienione numery oraz przydziały. Do tego doszła przecena i tak dość drogich modeli, to z kolei podważyło zaufanie klientów.
 

Michał_P

Znany użytkownik
Reakcje
182 27 0
#64
Rozpoczęcie sprzedaży od malowania budzącej kontrowersje i niemiłe skojarzenia spółki, nie było jak widać najlepszym pomysłem. Klasyka natomiast zawsze sprzeda się dobrze...
 

krzychu12231

Znany użytkownik
Reakcje
48 0 0
#66
Odnośnie Petuchy czy ktoś wie coś więcej na temat awarii Petuchy prawdopodobnie dotyczącej szczelności kotła? Z wiadomych mi informacji z 1-go na 2-go maja musieli przeprowadzić szybką akcję wyszlakowania i spuszczenia wody z kotła parowozu.
Jesteś pewien, że wodę też spuścili?
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#67
Rozpoczęcie sprzedaży od malowania budzącej kontrowersje i niemiłe skojarzenia spółki, nie było jak widać najlepszym pomysłem.
To, że Ty masz złe skojarzenia z tą spółką, nie oznacza wcale że jest to słuszna teoria i że wciąż musisz dawać tego wyraz. Akurat wygląda na to, że PKP Intercity w oczach ludzi w ostatnim czasie dzięki modernizacji wagonów, zakupu nowych wagonów i pociągów zespolonych, polepszeniu zachowania się pracowników w stosunku do podróżnych, atrakcyjna oferta cenowa i kilka jeszcze innych spraw, wpływa raczej na polepszenie odbioru tego przewoźnika.
Dla mnie kontrowersje nie budzi ta spółka, tylko Ty często swoimi wypowiedziami.
 

Michał_P

Znany użytkownik
Reakcje
182 27 0
#68
Zakup i eksploatacja EZT niestety również budzi kontrowersje a oferta dla podróżnych nie powala na kolana.

Zawsze musisz swoje trzy grosze wsadzić? Dyskusja zasadniczo nie dotyczy spółki IC, więc po co roztrząsać temat? To, że ktoś wyraża opinie, nie oznacza że musisz automatycznie rozpoczynać prywatne wycieczki i dążyć do konfliktu...
[DOUBLEPOST=1462600138,1462599153][/DOUBLEPOST]
Dla mnie kontrowersje nie budzi ta spółka, tylko Ty często swoimi wypowiedziami.
Przyganiał kocioł garnkowi.
 

Gambari

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#70
Panowie czy już wiadomo kiedy awaria w PT47-65 będzie usunięta? Tak pięknie wyremontowany parowóz a stoi pod chmurką.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 4
Imprezy 25
Imprezy 14
Imprezy 108
Imprezy 23

Podobne wątki