• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

XVII Parada Parowozów - Wolsztyn 2011

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
249 4 0
#3
Będąc wczoraj na spacerze z moimi urwisami w okolicach warsztatów kolejowych w Płaszowie,
całkiem przypadkiem spotkałem ekipę z Chabówki, jak grzali sprzęt przed dalsza trasą - kierunek Wolsztyn.
Zrobiłem kilka zdjęć między innymi z kładki, ale nie chcę zanudzać i wrzucam jedno.

Pozdrawiam całą ekipę i dziękuję za wpuszczenie urwisów do budki maszynisty :D
 

Załączniki

Reakcje
0 0 0
#11
29 kwietnia 2011 nadawali do 23.00. Warto było oglądać. Dziaisj, tj. 30 kwietnia także nadają. Jest 14.40 kiedy oglądam - właśnie zakończył się ostatni przejazd połączonych parowozów i rozpoczęły się inne imprezy, np. przeciąganie wagonu, oglądanie parowozowni...
 

Azrael

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#12
A ja wróciłem dopiero do domu i nic nie zobaczyłem. Ktoś się orientuje skąd można (jeśli jest w sieci) ściągnąć materiał filmowy? Tylko coś poważniejszego niż YouTube...
 

Ogryzek

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#15
...oj działo się działo... aż nie chciało się wracać ;) hehehe Może za jakiś czas Cargo wypuści jakieś ciekawe nagranie ;P
 

PULMAN

Znany użytkownik
Reakcje
32 0 0
#16
Witam.

Ja też bylem i uważam że kolejna parada wypadła wspaniale. :D Pozdrowienia dla kolegi "EVB420 12" za mile spotkanie ;). Kilka fot do tego zamieszczam.

POZDRAWIAM
 

Załączniki

Ogryzek

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#19
tylko z Czech. Parowozy z Niemiec nie dotarły ponieważ nie zostały wypuszczone w Niemczech na szlak ze względu na zagrożenie pożarowe. Poza tym jedna z maszyn miała usterkę ( wytopienie panewki). Było wiec 7 maszyn z czego jedna gościnnie.
 

UNIVERS

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#20
PULMAN napisał(a):
Witam.
Kilka fot do tego zamieszczam.

POZDRAWIAM
SDC19137.JPG - tak ładne ujęcie to w tych czasach rzadkość. W zasadzie nie można określić z którego to roku. Nie widać nowoczesności... ;) Gratuluję wprawnego oka.
 

Podobne wątki