• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

XVII Parada Parowozów - Wolsztyn 2011

Ogryzek

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#21
Następna ciekawostka jaka była podczas tegorocznej Parady Parowozów. SU45-245 z zoltym dziobem podczas wyjazdu z Wolsztyna.
 

Załączniki

krzychu12231

Znany użytkownik
Reakcje
48 0 0
#22
Byłem już 15 raz. Ogólnie OK ale niestety mało parowozów, Niemce znów nas olali (żadna wymówka, można było do granicy czajniki holować elektrycznym, nie szkodzi że rozpalone, jak idą na luzie to zagrożenie pożarowe jest ~0). Ja na paradę dotarłem i z niej wróciłem IR Cegielski. Już na początku zostałem zmylony co do składu (podawali że będzie tylko Bipa i 1 jedynka, jak zobaczyłem co podstawili to dopiero do kasy po dopłatę do jedynki bo to jedyne z przedziałami a że sam byłem to tylko tam swobodny dostęp do okna na korytarzu). pociąg w obie strony +40 min., a na dodatek na odcinku Leszno - Wl - Leszno z popychem w postaci SU42 (która jechała chyba tylko po to żeby nie płacić Cargo za manewry ze składem Cegielskiego). W drodze powrotnej miała być Pt47-65 ale miała ostatni dzień ważną rewizję i nie mogła już prowadzić pociągów. Sama parada pomijając małą ilość maszyn wypadła bardzo pomyślnie. Jednak obawiam się że była to już ostatnia impreza w Wolsztynie.
 
S

Sebastian

Gość
#24
krzychu12231 napisał(a):
Niemce znów nas olali (żadna wymówka, można było do granicy czajniki holować elektrycznym, nie szkodzi że rozpalone, jak idą na luzie to zagrożenie pożarowe jest ~0).
Czyżby...
Słynna "osiemnastka" już kilka dni temu stała na Brochowie, a czy jeździła w Wolsztynie?
Może to jednak "nasza" strona dała ciała...
 

Ogryzek

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#25
Niemcy u siebie nie wypuścili ich na szlak nawet nie chcieli dać na doczepkę ciepłych parowozów. Poza tym 18 panewki miała stopione- to nie są info usłyszane od jakiś Mikoli czy Mikusi :p
 

PULMAN

Znany użytkownik
Reakcje
32 0 0
#26
Witam.

Jeszcze dorzucam kilka zdjęć takich ogólnych. Mi sie ten malcz podoba :D

POZDRAWIAM
 

Załączniki

Podobne wątki