• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele X spotkanie przy Toruńskiej Makiecie Modułowej (TMM)

KrzysioRut

Moderator Grupy TMM
FREMO Polska
T M M
Reakcje
277 4 0
#1
X spotkanie przy Toruńskiej Makiecie Modułowej (TMM)

Pasjonaci modelarstwa kolejowego zrzeszeni w Stowarzyszeniu Przyjaciół Kolei i Zabytków Techniki w Toruniu
tworzący wspólnie dzieło pod nazwą Toruńska Makieta Modułowa mają zaszczyt zaprosić SZANOWNYCH KOLEGÓW na
X SPOTKANIE przy naszej MAKIECIE.

Zaprezentujemy makietę kolejową w skali 1/87 w różnym stopniu wykończenia.
Pojadą po makiecie przeróżne pociągi wielu przewoźników, prowadzone przez
maszynistów w kilku sesjach, zgodnie z przygotowanym rozkładem jazdy.
Prezentowany będzie zarówno tabor PKP, jak i tabor zagranicznych przewoźników.
Prowadzone będą liczne manewry i oczywiście jazdy wolne.


Wszystko to 15 i 16 CZERWCA 2013 roku TORUŃ Galeria AMC Outlet ARPOL
Sobota 10.00 - 18.00
Niedziela 10.00 - 16.00


... dokładny adres miejsca spotkania ... :
... GALERIA wnętrz AMC OUTLET piętro 1
... P.W. Arpol
... ul. Lelewela 33
... 87-100 Toruń
ARPOL_mapka_IMPREZA_TMM_2013.jpg


ZAPRASZAM * KRZYSIEK *
 
OP
OP
KrzysioRut

KrzysioRut

Moderator Grupy TMM
FREMO Polska
T M M
Reakcje
277 4 0
#4
... w tym roku na tej imprezie niestety NIE przewidujemy ... może w przyszłości ... na kolejnej imprezie ...

KRZYSIEK
 

dany

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#5
Perfekcyjnie przygotowana i prowadzona impreza.
Składy różne i każdy mógł znaleźć coś w swojej epoce. Ruch taki że zatykało stacje. Przyjemnie popatrzeć.
Obsługa Padowa pełna profeska i dobra zabawa przy tym.
Kto może niech pójdzie, kto nie będzie niech już żałuje.
Dziękuję za zorganizowanie imprezy.
 
OP
OP
KrzysioRut

KrzysioRut

Moderator Grupy TMM
FREMO Polska
T M M
Reakcje
277 4 0
#7
... Dzięki chłopaki za odwiedziny ... i wspólne chwile przy naszej makiecie ...
... Dzięki również za słowa uznania kierowane pod adresem organizacji całości ...
... oczywiście już dziś zapraszamy ponownie ... zarówno jutro na drugi dzień imprezy ...
... jak i na kolejne nasze spotkania ... oraganizowane praktycznie cyklicznie co pół roku ...

KRZYSIEK
organizator X spotkania przy TMM
 

dany

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#9
Nie robiłem bo byłem cały czas pod wrażeniem.
Gwałtowny rozwój TMM zaczyna być porażający.
W przyszłym roku to na pewno będzie już fremo.
Szykujmy ładunki i karty do wagonów.

Zbieracze "miodnych fotuń" mają jeszcze dziś szansę na ich wykonanie.
Pozostali dostana normalnie na prv
 
Reakcje
0 0 0
#11
Bylem,widzialem,podziwialem....Jak zawsze bylem oczarowany Wasza cierpliwoscia i starannoscia.
Szczegolnie podziwialem modele z dzwiekiem.To juz najwyzsza polka....
Podziwialem obrotnice (na koncu torowiska). Doskonala robota. Jeszcze nigdy nie widzialem w dzialaniu obrotnicy wlasnej roboty w naturze (dotad tylko na You Tube). Zagladalem rowniez na druga strone makiet i podziwialem Wasze sterownie.Domyslam sie,ze sluzyly jedynie do sterowania semforow.Nie zauwazylem aby sterowaly zwrotnicami a moze tak bylo ?
Przygladalem sie tak szczegolnie sterowniom,bo moje sterowanie (Lenz) daje mozliwosc sterowania zwrotnicami,ale praktycznie nie jestem w stanie opanowac zwrotnic przy jednoczesnym kierowniu lokomotywmi a mam dopiero tylko dwie.Trzecia w drodze,dotrze do mnie pod koniec lipca.
Postanowilem zatem zbudowac sobie sterownie zwrotnic oraz na przyszlosc semaforow i szukam wzorow...stad moj podziw dla Waszej "technologii" kolejowej.Jesli mozna prosic o wszelkie uwagi na ten temat...Jakie lampki,jakie przelaczniki...Czy to byly LED-y czy zwykle mini zaroweczki itd....
Z modelarskim pozdrowieniem, pelen podziwu modelarz w skali N....
 

JanuszJ

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
T M M
Reakcje
218 7 0
#13
Świetnie przygotowana impreza ( oczywiście dzięki członkom TMM )
Dzięki "dobrej pogodzie" była wręcz prywatna :)
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
 

Salsa

Moderator Grupy Nostalgia za para
Nostalgia Za Parą
KKMK
Reakcje
423 2 3
#14
Kolejna impreza TMM w Toruniu przeszła do historii. Organizator, czyli Krzysiek Rutkowski przygotował wszystko perfekcyjnie i impreza przebiegła bezproblemowo w wyjątkowo sympatycznej i swobodnej atmosferze. Rozkład jazdy rozpisany na poszczególnych maszynistów a nie losowany, pozwala każdemu na zabawę takim taborem, jaki lubi i jaki dobrze zna. Warta podkreślenia jest szczegółowa informacja dla uczestników - na przykład rozpisanie ustawienia składów - każdy maszynista wie na jakiej szufladzie a nawet na którym jej torze ma ustawić swój skład! Pozdrowienia, Piotr
 

Remaj12

Znany użytkownik
T M M
Reakcje
4.590 71 19
#15
Impreza perfekcyjnie przygotowana! Miła atmosfera, wspaniali ludzie, niesamowity tabor! Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji i przebiegu imprezy. Wielkie podziękowania należą się Panu Krzysztofowi (organizator) za ogrom pracy włożony w zorganizowanie jubileuszowego X Spotkania przy TMM. Podziękowania kieruję także do osób, które zechciały razem z nami bawić się swoimi modelami, a także wystawić swoje makiety. Już teraz serdecznie zapraszam na kolejne Spotkania przy TMM.

Zbyszku, dziękuję Ci bardzo za wspaniały prezent! Postaram się jak tylko mogę, jak najlepiej go wykorzystać. Będę musiał dokładnie przestudiować twój wątek.

Teraz kilka fotek. Niestety ogrom pracy sprawił, że miałem tak mało czasu na uwiecznienie naszego spotkania. Większość zdjęć (chyba wszystkie) zostały wykonane na stacji, na której byłem dyżurnym.

DSC_0638.JPG


DSC_0640.JPG


DSC_0641.JPG


DSC_0643.JPG


DSC_0644.JPG


DSC_0645.JPG


DSC_0646.JPG


DSC_0647.JPG


DSC_0648.JPG


DSC_0654.JPG


DSC_0655.JPG
 

Podobne wątki