• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Wywrotki

WrocT

Znany użytkownik
Reakcje
206 31 1
W sensie o co konkretnie chodzi ?
Opis czyli to co się da ustalić np DAF XF z naczepa taka a taką przewoźnik np PKS. Wiem ze nie zawsze da się ustalić takiego opisu jak na portalu sprzedającym pojazd. Taki opis pod zdjęciem ułatwi wyszukiwanie odpowiedniego pojazdu przez wyszukiwarkę. Zdjęcia wartościowe, bo za kilak lat tych pojazdów nie będzie. A jakby się udało sfotografować szczegółowo, tak by na podstawie tych zdjęć można było zrobić waloryzację modelu było by extra.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.829 386 20
Taki opis pod zdjęciem ułatwi wyszukiwanie odpowiedniego pojazdu przez wyszukiwarkę.
Nie do końca masz rację. Być może nasza wyszukiwarka z forum wyszuka jakieś zdjęcie po opisie w poście. Zdecydowanie lepiej jest jak zdjęcie ma nadany tytuł. Zamiast img3456 to zmienić tytuł zdjęcia choćby na markę samochodu. Wtedy takie zdjęcie da się wyszukać nie tylko naszą forumową wyszukiwarką, ale i inne wyszukiwarki typu google też znajdą to zdjęcie.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.762 67 1
No to dzisiaj kontynuacja aut marki Renault . Bedzie to model Premium pierwszej generacji .
Renault premium I :
Renault premium 2.jpg

Renault premium 3.jpg

Renault premium 4.jpg

Taka ciekawostka bo auto pozostaje spięte z naczepą która kipuje na 3 strony co jest rzadko spotykane :
Renault premium 5.jpg

Teraz auta firmy ROMANO . Naczepy się tam zmieniają , premiumki są nieśmiertelne :D
Renault premium romano 1.jpg

Renault premium romano 2.jpg

Na koniec premiumek auto którym kiedyś jeździłem . Najpierw zdjęcie za mojej kadencji :
Zdjęcie0214 [800x600].jpg

I wygląd obecny :
Renault premium 1.jpg

Teraz dafy . Na pierwszy ogień starsza generacja XF 95
Daf 95xf 2.jpg

Daf 95xf.jpg

I nowsza generacja czyli 105 XF
Daf xf105 3.jpg

Daf xf105 4.jpg

Daf xf105 5.jpg

Daf xf105.jpg

Daf xf105 6.jpg

Daf xf105 2.jpg
 
Reakcje
10.762 67 1
Pozostając w temacie 4-osiowych wywrotek dzisiaj kolejne , tym razem seria z gwiazdą na masce :
Mercedesy.jpg

Teraz ciekawostka , a mianowicie wywrotka wypychana . Tutaj ona nie kipuje , a ładunek wypycha ściana przednia która się przesuwa do tyłu :
Mercedesy 2.jpg

Mercedes Actros III 4,2.jpg

Następnie już normalne wywrotki :
Mercedes Actros MPII :
Mercedes Actros II 4,0.jpg

Mercedes Actros MPIII
Mercedes Actros III 4,1.jpg

Mercedes Actros MPIV :
Mercedes Arocs 4,0.jpg

Mercedes Arocs 4,1.jpg

Mercedes Axor :
Mercedes Axor 3,0.jpg

Przechodzimy do zestawów ciągnik plus naczepa :
Mercedes Actros MPII :
Mercedes Actros II 5,0.jpg

Mercedes Actros II 5,1.jpg

Mercedes Actros MPIV :
Mercedes Actros IV 5,0.jpg

Mercedes Actros IV 5,1.jpg

Mercedes Actros IV 5,2.jpg
 

Załączniki

Reakcje
10.762 67 1
Dzisiaj dwie fotki zaczerpnięte z Facebooka , z grupy o wywrotkach . Jak dla mnie kapitalne Magnumy . Dodam tylko że auta z pierwszego zdjęcia pochodzą z firmy która nie daleko mnie działa , ale jeszcze nie udało mi się zrobić dobrego zdjęcia auta z ich floty .
119941630_4408051845933838_7946008936780587580_o.jpg

118987938_178634963766580_6415124474137183628_o.jpg
 

xxx

Znany użytkownik
Reakcje
3.498 35 0
Witam
Dzisiaj przeglądając taką oto gazetkę.
HPIM0896.JPG
Zauważyłem coś co być może Was zainteresuje. Gdyby nie rocznik pisma to po kształcie i gabarytach kabiny jest ten pojazd dość podobny do obecnych ciężarówek używanych przez wojsko w USA.
HPIM0894.JPG

HPIM0895.JPG
 

WrocT

Znany użytkownik
Reakcje
206 31 1
Te stojace było trzeba dokładnie focić. Tak dokładnie by mieć z kazdej strony widok jak brut się układa, do prawdziwej waloryzacji modelu. ;)