• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Wystawa w Muzkolu Warszawa

dany

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#1
Dla chcących przewietrzyć tabor z lokami w analogu ważna informacja.
Można w poniedziałki w godzinach pracy muzeum po uzgodnieniu z właścicielem makiety na miejscu zaprezentować swój tabor.
Makieta jest całkowicie analogowa w skali h0 i h0e. Jest ograniczenie dł składu do ok 1,5 m. W poniedziałki wstęp do muzkolu jest bezpłatny, jazdy również.
Oczywiście istnieje tajne hasło FORUM na które trzeba się powołać.
 

DBmati

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#2
Polecam tam iść, aby zobaczyć świetną makietę i jeszcze bardzo jest sympatyczny właściciel makiety. Bardzo mi się podobało, tylko szkoda, że jedziły parowozy. Chciałem zobaczyć pędzący skład z elektrowozem :)
 
OP
OP
D

dany

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#3
To koniec II i początek III epoki. Jeżeli masz niemiecką przedwojenną maszynę z pantografem to przynoś. Niech jeździ.
 
OP
OP
D

dany

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#5
Nie wiem czy z epoki.Najlepiej podyskutować z budowniczym makiety osobiście. Ale jest i jest też h0e co chyba będzie na tej fotce
m9.v02.JPG
 

Podobne wątki