• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wystawa w Krakowie 6-7.12.08 w Muzeum Inżynierii Miejskiej

tomek 05

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#1
Mam zaszczyt w imieniu KKMK przekazać informację o imprezie planowanej w dniach 5-14 grudnia.Ma się ona odbyć w odremontowanej zabytkowej hali zajezdni tramwajowej na terenie Muzeum Inżynierii Miejskiej przy ulicy św.Wawrzyńca 15.
Hala ta ma wymiary 38m x 12m i jest cała do dyspozycji pod makiety.
Zapraszamy do uczestnictwa wszystkich chętnych z makietami i taborem oraz zwiedzających.
Wysokość makiet 110cm.Jeżdzimy w DCC.
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#3
tomek 05 napisał(a):
Nie rozumiem czemu do dziś nikt nie napisał tu o imprezie
Bo tak się właśnie dzieje jak wszyscy mają organizować wszystko. Jak narazie organizacji wstępnie podjąłem się ja. Dziś pewne ustalenia w Klubie. Wszytskich mogących zapraszam na spotkanie. Przedyskutujemy pewne sprawy. Impreza póki co ma się odbyć tylko jeszcze jej forma nie jest zabardzo znana. Czy będzie to trwało przez 9 dni czy tylko w trakcie 2 weekendów. To i parę innych spraw właśnie bym chciał ustalić.

Co do stoiska na zakupy - kolejny temat do przedyskutowania.
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#5
Siedzi narazie na wakacjach ;) Jutro wstawię wstępny ukłądzik torowy jak go tylko podrasuje. Teraz nie mam siły. Wolę podszutrowac jeden segmencik częściowo ;) Od czego jest PRACA :D
 
OP
OP
tomek 05

tomek 05

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#9
Ja w sprawie noclegów.Jest już zaklepane.5 miejsc.Cena od osoby za dobę 35.-Dom nówka,pokoiki piękne,prysznic i kibelek w pokoju,kuchnia do dyspozycji no i cena chyba dobra.
Foteczki załączam.
Zgłoszenia na PW
 

Załączniki

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#12
tomek 05 napisał(a):
Misiek napisał(a):
czy to TA hala?
Dokładnie ta tyle że na tym zdjęciu to tak na wiosnę wyglądała w trakcie remontu.Już skończona.Teraz ulicę rozkopali :sad:Do grudnia chyba skończą.
Oj obstawiam że może być kiepsko z ukończeniem remotnu do grudnia :???:

Taki schemat lepszy ??
 

Załączniki

Krzychu

Użytkownik
KKMK
Reakcje
3 0 0
#18
Witam,

Prosze wszystkie osoby które chcą sie pojawić na imprezie z modelami o przysyłanie do mnie listy taboru.

Należy podać;

-numer lokomotywy,
-adres lokomotywy ,
-dni w jakich chcesz się zjawić z taborem,

Jeśli ktoś ma wagony to dostanie arkusz do wypełnienia danymi wagonów, ja zrobie Karty Wagonów.

Tabor nie zgłoszony nie będzie wystawiony.
 

Podobne wątki