• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Wystawa w Żywcu

Merlin

Moderator Grupy BGM
Zespół forum
BGM
H0e
Reakcje
1.372 2 0
#3
Cześć,

Wywołany do tablicy, odpowiadam.

W ramach dni otwartych szkoła skupia się na propagowaniu kolejnictwa (jest to główny kierunek który promuje szkoła), oraz modelarstwa. Odwiedzić szkołę może każdy, zarówno uczniowie, jak i modelarze, czy osoby zainteresowane tematem.

Kiedy? 14.05 w godzinach porannych, dziś doinformuję się dokładnie w jakich godzinach.

Co będzie na wystawie?
-Makieta kolejowa, jeżeli się nie mylę to jest to makieta szkolna z Sosnowca, wystawia również podczas giełdy.
-Symulator kolejowy EN57
-Fragment makiety modułowej (kilka modułów szlakowych wystawionych w ramach dioramy).
-Trochę modeli kolejowych w skali H0, modele RC (skala 1:10 i 1:18)
-warsztaty/pokaz sklejania młodzieży w ramach działania szkolnej grupy modelarskiej
-Najprawdopodobniej będzie również możliwość zobaczenia zastosowania drukarki FDM w modelarstwie, oraz jej pracy (punkt do potwierdzenia)


Jak ktoś ma blisko, warto podjechać, zobaczyć, wstęp oczywiście wolny :)

Adres: Henryka Sienkiewicza 65
Kursy, szkolenia zawodowe, technikum Śląsk | Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach (zdz.pl)
 
OP
OP
rafek3131

rafek3131

Znany użytkownik
Reakcje
1.367 2 0
#4
Dzięki za odpowiedź.
Pytam właśnie z tego względu,że mam tylko ok 10km do Żywca,w Żywcu chodziłem do szkoły,w Żywcu pracuje.:D
 

Merlin

Moderator Grupy BGM
Zespół forum
BGM
H0e
Reakcje
1.372 2 0
#5
Całość będzie odbywać się w godz. 10-14, będzie też poczęstunek.

Potwierdziłem też informację o drukarce FDM :)
Jak masz blisko, to warto się wybrać ;)
 

Podobne wątki