• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wystawa Szczecin

Luc

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Sam niestety nie mogłem pojawić się w weekend, ale dziś z Marcinem odwiedziłem to zacne miejsce. I szczerze mogę wszystkim polecić, co za rok będą się wahali czy jechać czy nie. Raz, że warto się spotkać, pooglądać, pogadać, a dwa, że miejsce jest naprawdę klimatyczne. Nie puste ściany, a czysta motoryzacja :) .

Należą się wielkie słowa uznania dla organizatora całego tego bałaganu!! Tak trzymaj Broda!! :)
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
Sam niestety nie mogłem pojawić się w weekend, ale dziś z Marcinem odwiedziłem to zacne miejsce. I szczerze mogę wszystkim polecić, co za rok będą się wahali czy jechać czy nie. Raz, że warto się spotkać, pooglądać, pogadać, a dwa, że miejsce jest naprawdę klimatyczne. Nie puste ściany, a czysta motoryzacja :) .

Należą się wielkie słowa uznania dla organizatora całego tego bałaganu!! Tak trzymaj Broda!! :)
Dzięki Łukasz ;)
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
Jak to jak nazwać?
Marcinie to SŁAWA,teraz tylko uważaj na paparazzi i portale typu pudelek,itp;)
Dzięki za taką sławę .:confused: Wystarczyło przez telefon powiedzieć że, to wywiad , albo że, wykorzysta tą rozmowę nic więcej, jakby nasze prawo było skuteczne, to nawet za taką pierdołę gość by miał pozamiatane, i tak dobrze że, w sumie nie wiele przekręcił.:D[DOUBLEPOST=1372497148,1372496379][/DOUBLEPOST]
P1410439.JPG
P1410443.JPG
P1410446.JPG
P1410448.JPG
P1410451.JPG
P1410454.JPG
P1410457.JPG
P1410459.JPG
 

Luc

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Wygląda to wszystko lepiej niż dobrze :) . Fajna odskocznia od zwykłej hali, ponieważ tutaj można nie tylko modele pooglądać, czy tez pojazdy które na co dzień widzimy na ulicach. Oby za rok udało się więcej osobom dotrzeć nad morze do Szczecina ;)
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Pisałem już to raz i powtórze jeszcze kolejny raz.Super połączenie prawdziwych, zabytkowych pojazdów i modeli.Żadna pusta hala nie odda takiego klimatu.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
Ty wiesz że gdyby nie egzaminy i szkoła to bym w tym roku przyjechał.Za rok najwyżej oleje szkołe.:cool:
Mam to na piśmie nie wymigasz się.;)
Wiem jak jest zobaczymy jak z terminem za rok może się zrobi ze dwa tygodnie wcześniej żeby sesja ludziom w drogę nie wchodziła, ale to temat na styczeń przyszłego roku.:)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Archiwum 2
Archiwum 23
Archiwum 64
Archiwum 147
Archiwum 6

Podobne wątki