• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wystawa Szczecin

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#1
Witam serdecznie
W dniach 14-16 Czerwca 2013 odbędzie się wystawa modelarska w Muzeum Techniki w Szczecinie.
W tym temacie będę informował na bieżąco o szczegółach związanych z wystawa a także sprawami noclegów i rezerwacji.
Serdecznie zapraszam do udziału.
Kontakt w sprawie wystawy ze mną lub Masztelkiem.

Witam z przyczyn technicznych Wystawa Modeli Samochodów w skali 1/87 w Szczecinie odbędzie się 22-23 Czerwca.

Termin z pierwszego postu nieaktualny.

Termin ostateczny i 100% to 22-23 Czerwca 2013
Szczecin Muzeum Techniki.
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#2
Fajnie,żę dajesz info.Napisz proszę czy mowa o modelach kolejowych czy Naszych(samochodowych)?
Czekam na bardziej szczegółowe informacje.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#4
Odnośnie spraw organizacyjnych typu noclegi i rezerwację będę informował na bieżąco.
Dobrze też by było jakby zainteresowani wystawianiem swoich kolekcji na wystawie pisali już dziś do mnie na PW, lub tutaj w tym temacie.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#7
Tak jak Irokez napisał nie ważna jest ilość modeli tylko chęć dobrej zabawy i spotkanie z ludzmi a także ciekawe muzeum do zwiedzania.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#15
Fajna inicjatywa :) Zjawię się na pewno.


... a szkoda, szkoda ;) Jeżdżące modele również przyciągają gawiedź ;)
Jeszcze nie jest temat ostatecznie zamknięty ja się na koleji nie znam i mam dwa wagony tylko a żeby robić wystawę coś trzeba mieć jśli jesteś zainteresowany i masz konkretne propozycję pisz może się uda coś kolejowego dołączyć
 

Uriel

Znany użytkownik
Reakcje
17 0 0
#16
Jeszcze nie jest temat ostatecznie zamknięty ja się na koleji nie znam i mam dwa wagony tylko a żeby robić wystawę coś trzeba mieć jśli jesteś zainteresowany i masz konkretne propozycję pisz może się uda coś kolejowego dołączyć
Zainteresowany jestem :) W sprawach kolejowych chętnie służę pomocą.

Moje propozycje:
Może być stół podobny do widocznego na zdjęciu (ewentualnie troszkę szerszy - tory były zbyt blisko krawędzi).
201106185095.jpg 201106185096.jpg 201106185097.jpg

Zdjęcia są moją własnością. Zostały zrobione podczas Dni Techniki Kolejowej w Szczecinie w 2011r.

Co do kwestii "torowych":
Wszystkie tory w skali H0, widoczne na zdjęciach, są moją własnością. Nie wszystkie się na ten stół zmieściły więc przy większej powierzchni można jeszcze bardziej "poszaleć" ;) Niestety modułami z wymodelowanym krajobrazem nie dysponuję...

Co do kwestii taboru:
Dysponuję tylko nowoczesnym taborem, tylko i wyłącznie PKP. Więc powinienem się wpasować w klimat samochodowy (przeważająca ilość nowoczesnych pojazdów jakimi raczy nas Herpa itp itd). 3 lokomotywy z dźwiękiem, kilka bez. Do tego parę składów towarowych i chyba jeden osobowy. Więc samodzielnie mógłbym spokojnie wystąpić w roli "przedstawiciela żelaznych kół" :)
Jeśli potrzeba by było jakichś parowozów i składów z dawnych lat świetności PKP to mogę "skrzyknąć" jeszcze 2-3 kolegów do pomocy.

Pojazdów na gumowych kołach też mam trochę ;) Jak mój pomysł z koleją zostanie zarzucony to załamywać się nie będę. Również mogę się pojawić z samochodami.

Przemyślcie z Masztelkiem tą sprawę.
Czekam na info tutaj bądź na PW.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#17
Witam byłem dziś w muzeum na rozmowach i dostarczyłem im trochę modeli na początek w ramach promocji.
Odnośnie pokazu kolejowego z przyczyn natury technicznej muzeum się nie zgadza na taką formę prezentacji bo jak twierdzą nie są do tego w ogóle przygotowani, więc wystawa pozostaje samochodowa.:cry: To oczywiście jest w skrócie bo długo na ten temat rozmawialiśmy.
P1240046.JPG
P1240048.JPG
P1240049.JPG
P1240051.JPG
P1240052.JPG
P1240054.JPG

Na fotkach są gabloty w jakich będą prezentowane nasze modele.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Archiwum 2
Archiwum 23
Archiwum 64
Archiwum 147
Archiwum 6

Podobne wątki