• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wystawa Szczecin

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#83
Że się po sądach z nimi włóczysz to mówiłeś ale o mandatach w naturze to nie słyszałem , i lepiej tego nie propaguj bo nikt nie przyjedzie :ROFL:
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#87
Oby nie w szczecinie , ale wątpię co by takie elitarne hobby zawitało pod strzechę strażnika ale jak tak jest to mu podnosi status i go lubię
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.404 108 2
#91
Dzięki uprzejmości Marcina cinek665 dziś powstały takie wejściówki uniwersalne na wystawę.;););)
wystawca - Kopia.jpg
 

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#93
Panowie nie chce nic mówić ale są takie ciche plany że może nawet ja się pojawię. Tylko niestety bez modeli (i tak nie mam co pokazać) i tylko na jeden dzień. Ale obecność będzie zaliczona :D.
 

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#95
Nie wiem czy to odpowiednie miejsce Ale proponuje żeby te wystawy odbywały się jak np mundial. Zgłasza się kilka miast i na Szczecinskiej wystawie było by losowanie. Co koledzy o tym sądzą?
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.404 108 2
#98
Nie wiem czy to odpowiednie miejsce Ale proponuje żeby te wystawy odbywały się jak np mundial. Zgłasza się kilka miast i na Szczecinskiej wystawie było by losowanie. Co koledzy o tym sądzą?
Młody pomysł zacny ale nie uda się jak znam życie ;)[DOUBLEPOST=1367615730][/DOUBLEPOST] Było będzie czy to ważne czas się załamał pewnie hahahahah[DOUBLEPOST=1367615807][/DOUBLEPOST]
Teraz tak patrzę.... i rok pomyliłem.:ROFL::D
Hehe. :D
No dobra wstawię tak jak powinno być .:ROFL:
wystawca - Kopia.jpg
 

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#99
Poczekajmy i dowiedzmy się co na to reszta opinii. Może wypali. A jaki zaszczyt gościć w swoim mieście ekipe z forum ;)
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
Niestety nie pojawię się na wystawie.Dziś moja szkoła podała daty egzaminów i wypadają w weekend wystawowy.
Do Brody wpadne albo przed wystawą albo jakoś po niej na dzień czy dwa.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Archiwum 2
Archiwum 23
Archiwum 64
Archiwum 147
Archiwum 6

Podobne wątki