• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wystawa Szczecin

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#42
O już jest plakat to i chyba data już nie ulegnie zmianie :D.
Ja się wybieram , kto jeszcze bo Broda nie wie jaki duży HOTEL rezerwować czy wystarczą ławki w parku :ROFL:
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.332 108 2
#43
O już jest plakat to i chyba data już nie ulegnie zmianie :D.
Ja się wybieram , kto jeszcze bo Broda nie wie jaki duży HOTEL rezerwować czy wystarczą ławki w parku :ROFL:
Chyba się zapowiada że jedna ławka w parku wystarczy.:D:D;), a muzeum jest przy bardzo dużym i ładnym parku i straż miejska tam nikomu nie przeszkadza bo mają stracha.;)
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.332 108 2
#45
Marcin,a czemu tak źle wróżysz??
Ja się pisze na 95%,a wszystko zależy od finansów oczywiście.
Daj bliższe info ile wyniesie koszt na uczestnika?!
Koszt noclegu zależy od ilości uczestników ale myślę że wyjdzie gdzieś około 40-50zł za dobę.

Panowie dajcie cynk kto się wybiera bo czasu już tak dużo nie zostało a zarezerwować coś już trzeba czym szybciej tym taniej.

Do końca kwietnia czekam na zgłoszenia chętnych , można zgłaszać się w tym temacie lub do mnie na PW.
Oczywiście nikogo nie zmuszam można nocleg na własną rękę organizować.;)
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#46
No ale chyba będzie fajniej na jakiejś jednej kwaterze , impreze integracyjną oczywiście się planuje :devil:, a na ławce w parku to słabo wypadnie :ROFL:
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#47
Kurcze mam nadzieję, że ja też się pojawię na tej wystawie. Znam klimat takich spotkań i będę chyba załamany jak nie dam rady tam "ściągnąć"...
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#50
Noclegi jak noclegi ale moja wątroba tego nie wytrzyma
Wątrobę można przeszczepić :D.
A Maverick to do Szczecina w pław może .

Każdemu do tego Szczecina daleko ale trzeba spróbować , może się tam impreza bardziej międzynarodowa zrobi ( z czasem ) .

Może się trzeba jakoś poorganizować w temacie dojazdu ;)
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.332 108 2
#51
Wątrobę można przeszczepić :D.
A Maverick to do Szczecina w pław może .

Każdemu do tego Szczecina daleko ale trzeba spróbować , może się tam impreza bardziej międzynarodowa zrobi ( z czasem ) .

Może się trzeba jakoś poorganizować w temacie dojazdu ;)
Panowie liczę na to że mimo odległości to jednak się zobaczymy.;)
 

Uriel

Znany użytkownik
Reakcje
17 0 0
#53
Jest cos takiego jak Polski Bus, raz ceny sa śmiesznie niskie a dwa kilka godzin w autobusie to nie problem wydaje mi się.
Z początkiem marca "Polski Bus.com" zlikwidował połączenie Szczecin-Warszawa (i na odwrót) ;) Niby ze względu na znikomą frekwencję...

Trochę dziwne, bo pod koniec lutego jechałem do Warszawy Polskim Busem to ze Szczecina ruszył załadowany w 2/3.
Natomiast od Piły do samej Wawy był już komplet pasażerów.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.332 108 2
#54
Panowie przypominam by zgłoszenia składać tutaj lub na PW do końca kwietnia bym mógł zdążyć i wiedzieć na ile osób organizować noclegi.;)
 

Uriel

Znany użytkownik
Reakcje
17 0 0
#55
Byłem dzisiaj w Muzeum Techniki i Komunikacji i zauważyłem jakiś mały zalążek tego co będzie do oglądania w przyszłości ;)

20130324_121605aaa.jpg 20130324_121614aaa.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Archiwum 2
Archiwum 23
Archiwum 64
Archiwum 147
Archiwum 6

Podobne wątki