• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wystawa Szczecin 2014

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#1
Witam wiem że to nie jest temat do tego typu informacji , ale ze względu na to że nie każdy ma dostęp na forum do działu off-topic i nie każdy zagląda na cześć ogólną forum , napiszę to też tu.
Zapraszam wszystkich serdecznie.
Zgłoszenia uczestników przyjmuję do 1 maja.
wystawa 2014.jpg
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#4
Gdyby jakies dotacje do paliwa albo nawet biletów na pociąg czy autobus były to bym się z chęcią pojawił :D Narazie nic nie obiecuje, ani nie mówie że nie będę. ;)
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#7
Zapowiada się kolejna fajna impreza!!
W zeszłym roku musiałem odpuścić byłem bezrobotny,a w tym chyba też odpadnę bo mam taką pracę,że jest co robić:D
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#11
Ja nie dam rady względy rodzinne i finansowe, nie wspomnę że z końca świata na koniec świata też mało nie mam :LOL:. Życzę Wszystkim miłej zabawy oraz fajnej atmosfery, czekam też na jakąś relację foto z wystawy (y).
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Archiwum 2
Archiwum 64
Archiwum 147
Archiwum 6
Archiwum 176

Podobne wątki