• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele WYSTAWA MODELI W ILAWIE

KrzysioRut

Moderator Grupy TMM
FREMO Polska
T M M
Reakcje
277 4 0
#41
... większość kolegów dojedzie zapewne w piątek popołudniu
... niektórzy jak tylko samochód i praca zawodowa im pozwoli
... planowane w piątek jest przybycie i rozkładanie sprzętu około 16:00
... jednakże praktyka organizacji spotkań wykazuje zawsze
... pewne różnice pomiędzy planami i realiami życia codziennego

KRZYSIEK
 

dany

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#42
Organizatorzy chyba nie potrzebują samozwańczych rzeczników na dodatek niezbyt rozgarniętych i niewychowanych. Może nie mogę dźwigać i nie muszę tego mieć wypisane na czole albo tlumaczyć sie z tego.
Możecie nie przepraszać bo przeprosiny są skuteczne tylko od osób mających wrażliwość i rozumiejących nietaktowność zachowania.
 

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
#43
Organizatorzy chyba nie potrzebują samozwańczych rzeczników na dodatek niezbyt rozgarniętych i niewychowanych. Może nie mogę dźwigać i nie muszę tego mieć wypisane na czole albo tlumaczyć sie z tego.
Możecie nie przepraszać bo przeprosiny są skuteczne tylko od osób mających wrażliwość i rozumiejących nietaktowność zachowania.
ja to czekam na dzień kiedy wpadniesz na modelarnię do Piaseczna .... a może będziesz w Iławie ? Ale myszkę dasz radę udźwignąć ???? :ROFL:
 

dany

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#44
Bylem w Piasecznie i ciasno.
Jestem pełen podziwu bo to jedyna "publiczna" makieta w Warszawie i okolicach. Może jak bedę jeszcze raz na wycieczce kolejką to wpadne. Ale bez taboru żebym nie musiał nic za te odwiedziny odrabiać nosząc węgiel czy tam co innego ciężkiego.
 

Phantomiusz

Aktywny użytkownik
Reakcje
7 0 0
#45
Ech.. Samochód trzeba zostawić w trójmieście, a o 16, muszę być w Grudziądzu.Niestety, lecz połączenia PKP z Iławy, uniemożliwią mi pojawienie się na imprezie :(
 

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.156 42 1
#46
Byłem, widziałem, pofociłem, pojeździłem składami (szkoda, że tylko w sobotę). Zobaczyć skład KM w jednym mieście, w jednym dniu, zarówno w skali rzeczywistej jak i w skali 1:87 na makiecie - Bezcenne :). Dziękuję wszystkim (szczególnie SKMK Sopot) za wspaniałą zabawę. Więcej zdjęć - jak czas powoli na ich przygotowanie - w terminie późniejszym.
DSC_1064.JPG
DSC_0924.JPG
 

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
#47
Byłem tylko w sobotę, bardzo fajnie, miło, pogadało się, pojeżdziło się prawdziwą SM42-1227 Cargo, co prawda po bocznicy, ale zawsze, ogólnie bardzo fajnie i kameralnie, Iława bardzo ładne i piękne miasto ;). Zgapiłem się tylko, że zapomniałem wziąść aparat, ale kolega Ochman ze mną był i cykał fotki i mogłem wziąśc ze sobą jakiś składzik, to by się pojeździło po modułach trochę. Następnym razem już nie popełnię tych dwóch błędów :(
 

dany

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#49
Impreza ze wspaniałym klimatem. Brak rozkladu i sygnalizacji oraz komunikacji nie przeszkadzał we wspanialej zabawie na makiecie. Składy i maszyniści zmieniali się w czasie co dodawało dynamizmu przebiegowi zabawy. Zdarzały się niespodzianki typu dwa pociągi pędzące ku sobie po jednym torze , ale dzięki ofiarnej pracy całego zespołu do zderzenia nie doszło.
Jeżeli naprawdę była to stworzona ad hoc makieta to jestem pełen podziwu dla zespołu toruńsko-pilsko-sopockiego.
Tabor różny więc każdy mógł znaleźć coś interesującego zarówno w epoce jak i tematyce.
Oczywiście na miejscu była możliwość uzupełnienia taboru i akcesoriów w stoisku u p. Doroty czyli w Modelmanii.
Podziękowania dla organizatorów i uczestników.

Warto odwiedzać Iławę.
Dla odpoczynku można podjechać lub podejść nad Jeziorak. Piękne miejsce.
 

dany

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#52
gags 007.jpg

Zobacz załącznik 131386
A złożyć zamówienie i uzgodnić warunki odbioru oraz sprawdzić czy jest się na liście zapisów na bipę w pierwszej setce czy w kolejnej?
A samochody to nie są akcesoria do makiet? A nie mogą służyć jako ładunki? Nie wystarczy patrzeć, trzeba także widzieć.
To piękne , że można było takie rzeczy zrobić.

Jak ktoś chce marudzić to powód zawsze znajdzie. A szklanka może być przecież do połowy pelna.

A gagsy . Jedyna okazja zobaczyć w jednym składzie oryginał i przeróbkę.
 

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
#53
dany - nie denerwuj się od razu - sam napisałeś, że
Oczywiście na miejscu była możliwość uzupełnienia taboru i akcesoriów w stoisku u p. Doroty czyli w Modelmanii.
chyba,że miałeś na myśli uzupełnienie taboru o samochody z firmy Kibri itp, to wtedy ok;) np. uzupełnienie składu Kiepury o dźwig od Kibri (y). nie marudzę, ale pisz jak jest, albo pisz zrozumiale, aby nie wprowadzać w błąd innych.
A złożyć zamówienie i uzgodnić warunki odbioru oraz sprawdzić czy jest się na liście zapisów na bipę w pierwszej setce czy w kolejnej?
I co? u pani Doroty sprawdziłeś na którym miejscu jesteś po bipę?? Zapewne pani Dorota wyjęła pogniecioną kartkę papieru, wyprostowała ją na stoliku i powiedziała Ci, że dany jest na 136 miejscu po bipę :ROFL::ROFL::ROFL::ROFL:, ale pierdoły piszesz....... Warunki odbioru uzgodniłeś??
1 warunek: Gdy przyjadę osobiście po bipę ze stolyyycyy, Adam ma mi fundnąć obiad
2 warunek: Gdy już kupię bipę ma mi zwrócić pół kasy za wydane paliwo/bilet kolejowy itp itd
3 warunek: ..... reasunując ........ pieprzysz chłopie :ROFL::ROFL::ROFL::ROFL:
 

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.156 42 1
#57
Porcja zdjęć z I-ego dnia imprezy. Miłego oglądania. A pełna fotorelacja ---> tutaj.
p.s. Przepraszam za reklamy wyskakujące w galerii - ale tak to już jest, jak się korzysta z darmowego serwera.
 

Załączniki

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.156 42 1
#59
ciąg dalszy ...
 

Załączniki

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.156 42 1
#60
i trochę niekolejowych.
 

Załączniki

Podobne wątki