• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele WYSTAWA MODELI W ILAWIE

A

Adam-H0

Gość
#1
Mam nadzieje, ze wielu modelarzy znajdzie czas odwiedzic ta juz tradycyjna wystawe modeli w Ilawie.
Z moje strony dla odwiedzajacych bedzie przygotowana drobna niespodzianka. ;)
 

Załączniki

dany

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#4
Może jeszcze garść informacji . Godziny? bilety? Plan czyli co będzie?
A może nie warto jechać bo nic nie będzie. A czy można przywieźć własny tabor i będą wolne jazdy. Czy tylko rozkład?
A może będą jakieś porady i pokazy warsztatowe?
I co można robić po obejrzeniu wystawy w Iławie.
Ile czasu według organizatorów trzeba poświęcić na oglądanie?
A może to impreza zamknięta dla zaproszonych ? To po co się tłuc 500 km koleją w jedną stronę.
 
OP
OP
A

Adam-H0

Gość
#5
Jestem tylko wystawca i wiem, ze beda kolejarze z okolic Gdanska i Torunia. Jak z jezdzeniem trudno mi powiedziec.
Czy warto jechac 500 km trudno powiedziec ja jade 1100 km ;)
Ma byc zwiedzanie dworca i przejazdzka po miescie jakims zabytkowym autobusem. Przypuszczam, ze atmosfera bedzie bardzo przyjemna.
Ja musze juz jutro ruszyc w droge. :cool:

tu ich strona
www.1-87.ilawa.pl.

a dla samochodziarzy bedzie z tej okazji model dostepny tylko na tej wystawie, no i pare niespodzianek.
 

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.156 42 1
#7
Nie byłem jeszcze w Iławie na zlocie, więc chętnie się wybiorę. Niech PKP IC zarobi trochę PLN-ów na moim przejeździe :). Po imprezie oczywiście zamieszczę fotorelację. Liczę na wspaniały klimat i przednią zabawę.
 

dany

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#8
Wygląda że organizator jest średnio zainteresowany reklamowaniem zlotu. To pewnie nie warto jechać. Chociaż uczciwe podejście.
 

dany

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#9
Po wystawie nabrałem przekonania że przechodzimy jako modelarze na system jedynie słuszny , czyli małe regionalne imprezy.
Ekonomicznie to najbardziej uzasadniony sposób prezentacji dokonań.
Gdyby była jakakolwiek informacja od organizatora że można było przywieźć własny tabor i uczestniczyć w zabawie to było by pięknie a tak to uczucie lekkiego niedosytu. A wolne tory były.
Bardzo miła obsługa makiet pozwalająca fotografować foto stopy na życzenie. Zupełnie niespotykane na innych pokazach.
Sugeruję lepszą komunikację z potencjalnymi zwiedzaczami i odrobinę przemyślanego marketingu a będzie dobrze.
Możliwość osobistej rozmowy z Adamem modellbau bezcenna.
 

Tomasz Wojczyk

Aktywny użytkownik
H0e
Reakcje
5 0 0
#10
Gdyby była jakakolwiek informacja od organizatora że można było przywieźć własny tabor i uczestniczyć w zabawie to było by pięknie a tak to uczucie lekkiego niedosytu. A wolne tory były.
I tym właśnie sposobem na kilku imprezach miało miejsce stawianie taboru na makiecie przez osoby wcześniej nie zgłoszone co totalnie rozwalało rozkład jazdy na makiecie... A wolne tory z tego co wiem są nawet w rzeczywistości...

Pozdrawiam.
Tomasz Wójczyk.
 

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.156 42 1
#12
Byłem w sobotę w Iławie, nie było jazd wg rozkładu, co do niedzieli nie wiem - może kto inny się wypowie. Zamieszczę tutaj trochę zdjęć, ale dopiero we wtorek po południu.
 

Tomasz Wojczyk

Aktywny użytkownik
H0e
Reakcje
5 0 0
#13
Nie, nie byłem i dobrze o tym wiesz więc nie rozumiem czemu pytasz.

Czytaj ze zrozumieniem - pisałem wyraźnie o INNYCH imprezach, a nie o imprezie w Iławie jak również o ogólnie panującej tendencji/zjawisku - chęci przewietrzania nie zgłoszonego taboru na imprezach przez różne osoby co skutkuje tym o czym wspominałem - moim celem było jedynie zwrócenie uwagi na PROBLEM.
Wiesz... może zamiast krytykować, zorganizuj jakąś imprezę to będziesz wiedział o co chodzi.

Więcej w głupią polemikę nie będę się z Tobą wdawał.

Pozdrawiam.
Tomasz Wójczyk.
 
OP
OP
A

Adam-H0

Gość
#14
Organizotorom i obecnym na wystawie MODELARZOM musze podziekowac za bardzo mila i przyjemna ATMOSFERE SPOTKANIA.
Tak bardzo mi sie podobalo, ze bede na 120% w przyszlym roku i znowu pokaze pare niespodzianek.

DZIEKUJE !!

Adam
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.280 41 5
#15
A są dostępne gdzieś jakieś fotki z imprezy ?
Na googlach znalazłem tylko 2 na których są goście, którzy oglądają sobie autka i jakiś pan z balonem, czy czymś :)?
 

KrzysioRut

Moderator Grupy TMM
FREMO Polska
T M M
Reakcje
277 4 0
#16
Fotki zapewne będą - trzeba okiełznać bieżące sprawy dnia codziennego :ROFL:

Na zachętę wspomnień poniżej wrzucam kilka widoczków z SUPER IMPREZY oraz jedyne zdjęcie grupowe wszystkich uczestników spotkania

Dla DAMIANA i pozostałych osób z ekipy organizatorów podziękowania z pozdrowieniami z Torunia

W przyszłym roku z pewnością znowu zawitamy na wystawę ;)

KRZYSIEK wraz z ekipą TMM
 

Załączniki

Jarek

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#17
... pisałem wyraźnie o INNYCH imprezach, a nie o imprezie w Iławie ...
Napisałeś ogólnie "na kilku imprezach miało miejsce stawianie taboru na makiecie", bez precyzowania o jakie konkretnie Ci chodzi.

... może zamiast krytykować ... .
Specjalnie nie widzę krytyki w wypowiedzi Dgajusa, raczej chwali atmosferę, a że miałby ochotę pojeździć swoim taborem, to chyba nic dziwnego, nie było to przewidziane, więc nie jeździł. Chyba nie czytałeś dokładnie Jego wypowiedzi jeśli napisałeś "I tym właśnie sposobem ...".
Jeśli dopuszczono gdzieś do "totalnego rozwalenia rozkładu jazdy", to chyba głownie nieudolność organizatora doprowadziła do takiego stanu, ja sobie nie wyobrażam podejścia do makiety i postawienia swojego taboru.
 

KrzysioRut

Moderator Grupy TMM
FREMO Polska
T M M
Reakcje
277 4 0
#19
... to stacja końcowa z górka rozrządowa SOPOCKIEGO KLUBU MODELARZY KOLEJOWYCH ...

w załączeniu kilka innych ujęć tej stacji (widocznej również na fotkach DSC_0048, ...78, ...81 i poniższych) :)

KRZYSIEK
 

Załączniki

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.280 41 5
#20
Dzięki. Ten most nad torami tak się dał sfotografować. Myślałem, że to jakaś nowa stacja z dworcem krytym, jak Hamburg Hbf :)
 

Podobne wątki