• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Wystawa modeli Szczecin 22-23 czerwca

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#1
Chcemy zaprosić wszystkich na wystawę modeli w Szczecinie, która odbędzie się w dniach 22-23 czerwca 2013 roku.
Wystawa będzie w Muzeum Techniki a zatem jest okazja obejrzeć też eksponaty samochodowe i torowe w skali 1:1.

plakat.jpg
 

DBmati

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
Byłem ;) i bardzo mi się podobało wystawa. Ciekawe modele i super dioramki mini ;)
 

Załączniki

DBmati

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
II część
 

Załączniki

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#12
Pewnie tak, a ja zupelnie nie rozumiem, dlaczego są te ograniczenia i dlaczego Corwin na to pozwolił. Co innego wewnętrzne sprawy organizacyjne klubów (np. sekcja KKMK), a co innego jakiś dział, dostępny dla tych, którzy poproszą o dostęp i łaskawie ten dostęp dostaną.
 

Uriel

Znany użytkownik
Reakcje
17 0 0
#13
Pewnie tak, a ja zupelnie nie rozumiem, dlaczego są te ograniczenia i dlaczego Corwin na to pozwolił. Co innego wewnętrzne sprawy organizacyjne klubów (np. sekcja KKMK), a co innego jakiś dział, dostępny dla tych, którzy poproszą o dostęp i łaskawie ten dostęp dostaną.
Po "wchłonięciu" "samochodziarzy" nastąpił na forum bunt "kolejarzy", że nie wszyscy chcą widzieć co się dzieje w dziale samochodowym. Stąd te podziały ;)
Do grupy samochodowej można dołączyć dobrowolnie (jest gdzieś "przepis" na dopisanie się do tej grupy) jak i też dobrowolnie się z niej wypisać.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#14
Po "wchłonięciu" "samochodziarzy" nastąpił na forum bunt "kolejarzy", że nie wszyscy chcą widzieć co się dzieje w dziale samochodowym. Stąd te podziały ;)
Do grupy samochodowej można dołączyć dobrowolnie (jest gdzieś "przepis" na dopisanie się do tej grupy) jak i też dobrowolnie się z niej wypisać.
Wiem o tym i właśnie dlatego uważam to za bzdurę. Poza tym nie widzę powodu, by ktoś miał decydować o tym, czy mnie łaskawie dopuścić, czy nie, do jakiegoś działu, tak jest to sformułowane w instrukcji, o której pisze kolega Uriel:

INSTRUKCJA - Krok po kroku- co należy zrobić aby uzyskać PEŁNY DOSTĘP do Działu Samochodowego i stać się członkiem grupy "DangerZone87" :​
..........​

Następnie wyślij swoje zgłoszenie klikając na dole tej tabeli w ZAPISZ lub WYŚLIJ
Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojego zgłoszenia przez administrację Działu Samochodowego otrzymasz pełny dostęp do tego działu.
Zarazem administracja działu samochodowego zastrzega sobie prawo do nie uzasadniania ewentualnego negatywnie rozpatrzonego zgłoszenia przyjęcia do grupy "DangerZone87".​
Z podobnego powodu nigdy nie próbowałem zarejestrować się na forum Martela. A jeżeli ktoś nie chce oglądać jakiegoś działu, to nikt go do tego nie zmusza.

Co innego grupy, do których dostęp jest z jakichś powodów ograniczony, np. właśnie tylko dla członków klubu do działu, w którym omawiane są wewnętrzne sprawy klubu. Ale w takim wypadku dostęp nie zależy od czyjejś dobrej woli, tylko jest bezposrednio związany z formalnym członkostwem w danym klubie.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#17
Marcin a te samochody w muzeum to tylko eksponaty czy może część z nich jest sprawna?
Ponad połowa jest w pełni sprawna a kilkanaście pojazdów posiada zabytkowe tablice i często na własnych kołach jeździ na imprezy.:)
Najczęściej na ulicach można spotkać Ogórka.;)[DOUBLEPOST=1373397107,1373395983][/DOUBLEPOST]
P1410512.JPG
P1410514.JPG
P1410515.JPG
P1410517.JPG
 

Gerson

Znany użytkownik
Reakcje
1.603 25 0
#20
To gratuluję Brodagaz.
Byłem w tym muzeum kilka razy i faktycznie do tego zaplecza nie udało mi się dostać.
Masz jeszcze jakieś "nielegalne" foty z zaplecza? :D
 

Podobne wątki