• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

WYSTAWA MODELI POZNAŃ 2013 PAŹDZIERNIK

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#1
Panowie zakłam ten temat, ponieważ wystawa już nie długo.
Czy ktoś się wybiera z modelami (jako wystawca), bez modeli (jako oglądacz)?
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#3
Mam w planach, nawet wpisałem w swój kalendarz. Ale nie wiem czy dam radę na kilka dni, żeby pokazać modele. Słyszałem, ale to niepewna wiadomość, że podobno mają być w tym roku otwarte gabloty dla wystawców. Ale tą informację trzeba sprawdzić.
 
Ostatnio edytowane:

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#4
Otwarte ? to nie wiem ale wiem że przyznają po jednej na głowę , porażka .
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#6
Ja będę na 100% w sobotę, na 90% w niedziele. Wybieram się razem z Żyrafem82 i moim kumplem z roboty.
Trochę modeli wezmę na wymianę itp.

Mikołaj do Ciebie kierowac wszystkie pytania odnośnie wystawy?
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#7
Też się wybieram bo zeszłym roku było świetnie , rewelacyjna atmosfera, i możliwość popatrzenia na Wasze twarze bezcenna.;):D
Jadę z modelami, ale spokojnie biorę tylko kilka.
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#12
Ja też będę na 99,9% z modelami tak jak zapowiadałem, może nie z tyloma co BRODAs BANDITOS ALLEGROS :LOL: yhhh TY gagatku ;) (dobrze że dworzec masz blisko to ten wagon towarowy Ci podstawią na bocznice) ale na pewno będzie dobra atmosferka więc zapraszamy.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#13
Ja też będę na 99,9% z modelami tak jak zapowiadałem, może nie z tyloma co BRODAs BANDITOS ALLEGROS :LOL: yhhh TY gagatku ;) (dobrze że dworzec masz blisko to ten wagon towarowy Ci podstawią na bocznice) ale na pewno będzie dobra atmosferka więc zapraszamy.
No to się uśmiałem hahahha
Banditos Allegros już nie działa tak jak kiedyś ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Archiwum 23
Archiwum 64
Archiwum 6
Archiwum 176

Podobne wątki