• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

WYSTAWA MODELI POZNAŃ 2013 PAŹDZIERNIK

Reakcje
10.765 67 1
#62
Panowie a pytanie z innej beczki bo tak tu z tego biednego Michała się naśmiewacie , aż mi go trochę żal :ROFL: Czy jest ktoś chętny aby zabrać mnie z Ikea w poznianiu na teren targów w sobote rano a potem koło 13 odstawić z powrotem ? Tylko wstępnie to nic pewnego gdyż nie wiem czy nie wpierniczą mi jakiegoś powrotu .
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.346 108 2
#63
Panowie a pytanie z innej beczki bo tak tu z tego biednego Michała się naśmiewacie , aż mi go trochę żal :ROFL: Czy jest ktoś chętny aby zabrać mnie z Ikea w poznianiu na teren targów w sobote rano a potem koło 13 odstawić z powrotem ? Tylko wstępnie to nic pewnego gdyż nie wiem czy nie wpierniczą mi jakiegoś powrotu .
Coś pokombinujemy bo rano do Ikei trzeba będzie skoczyć po tekturę na panienkę dla Michała.:):):):):D:D:D:ROFL::ROFL::ROFL:
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#77
Ja ze swojej strony zapraszam wszystkich do odwiedzin naszego stoiska i tych znanych i takich co się ukrywają bo wiem że tacy są lub boją się podejść ( a wiem że takie przypadki już były )

Tak że , przychodzimy , przedstawiamy się i mówimy od jakich modeli jesteśmy , bo po modelach to się ludzi rozpozna a czasami jest tak że ktoś był , ale nie wiadomo kto .:)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.346 108 2
#78
Ja ze swojej strony zapraszam wszystkich do odwiedzin naszego stoiska i tych znanych i takich co się ukrywają bo wiem że tacy są lub boją się podejść ( a wiem że takie przypadki już były )

Tak że , przychodzimy , przedstawiamy się i mówimy od jakich modeli jesteśmy , bo po modelach to się ludzi rozpozna a czasami jest tak że ktoś był , ale nie wiadomo kto .:)
Dokładnie tak jak napisał Mikołaj nie wstydzić się atakować.;)
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#79
Jak uda mi się dotrzeć, a planuje w sobotę to Was zaatakuje:ROFL:
W zeszłym roku miałem tylko chwilkę na przywitanie się z Brodagaz-em i Masztelkiem ,a wszystko przez moją córeczkę co ryła mi beret, że chce już iść:(
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Archiwum 23
Archiwum 64
Archiwum 6
Archiwum 176

Podobne wątki