• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wystawa modeli i makiet kolejowych w Krakowie 7-9 czerwca 2013 r.

404W

Znany użytkownik
Reakcje
515 21 0
#41
Wprowadzenie opłat za dotykanie to byłoby ciekawe.
5 zł za dotknięcie trawy, 20 za dotknięcie drzewka. Dużymi literami nad wejściem. I skończyłyby się sytuacje typu - wchodzi "publiczność" - "Ooo trawa" i palcem - bo może naturna ???.
To 5 złotych się należy i przynajmniej by było na benzynę za dojazd. :)
 

grzegorz kita

Moderator Grupy Fremo Polska
Zespół forum
FREMO Polska
KSK 1:1
KSK Wrocław
Reakcje
496 7 0
#42
podobno elektryczny pastuch - jest skuteczny :)
w Jelczu pewnej Pani zwracałem uwagę - patrzyłana mnie jak na gościa z marsa -
pozdrawiam - :) miłej zabawy
 

brian-82

Moderator Grupy KSK Wrocław
Donator forum
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
190 2 0
#43
Nie popadajmy w paranoję panowie, aczkolwiek taka tabliczka ostrzegawcza o pobieraniu opłaty, to może być pomysł.
Poniżej zamieszczam zdjęcie pochodzące z materiałów firmy Gennum, dotyczących tzw. standardu 3G w telewizji. Zdjęcie miało pokazywać, jak bardzo specjalistyczny jest sprzęt konieczny do pomiarów zachowania interface'u.
Clipboard01.jpg
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#44
Uff ja już w domu od godziny. Ciężki weekend, ale naprawdę wrażeń co niemiara. Stacja 3 kierunkowa to nie lada wyzwanie. A do tego jeszcze pociąg towarowy zbiorowy do rozparcelowania na 2 lokomotywy przy normalnie odbywającym się ruchu kolejowym to prawdziwa gratka i fantastyczna zabawa. Na wstępie chciałbym wszystkim uczestnikom, organizatorom i sponsorowi firmie SKARNA serdecznie podziękować za udane kolejne spotkanie przy makiecie ;) Widzieć cała masę zadowolonych min zarówno tych najmłodszych jak i starszych jest bezcenne ;) Z racji tej ze nie bardzo było jak chodzić po makiecie i robić fotki wrzucam parę zdjęć jakie zrobiłem ze swojego stanowiska dowodzenia. Myślę że inni zwiedzający dorzuca parę swoich. Moje zdjęcia są zdominowane przez Stonki, no ale po wypuście takiego modelu nie ma się co dziwić że teraz widać ja wszędzie. Kilka razy przeżywałem ich najazd. Niestety widzę że moja makieta jest goła i kiepsko się prezentuje w kadrze. Mam zamiar to poprawić, aby następnym razem było lepsze tło do fotografowania.
Takie dwie fotki na zachętę z cyklu - odszukaj 2 szczegóły różniące zdjęcia :D Andrzeju B. dzięki za twój patent
DSC_0764.JPG
DSC_0765.JPG
 

Załączniki

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#45
Jeszcze parę fotek...
 

Załączniki

P

Paweł Piotr

Gość
#46
Różnice? - lokomotywa jedzie z innego toru, raz z wagonem, drugi raz bez no i oczywiście urokliwa latarnia zwrotnicowa, pokazująca aktualne położenie zwrotnicy..
 

baktrian

Aktywny użytkownik
Reakcje
171 3 0
#53
Kilka deseczek już wziąłem,coś tam rodzi się bólach w powiatowej mieścinie na zdecydowanych peryferiach.Dlatego odwiedzam Wasze wystawy aby podpatrzeć,nauczyć się czegoś.Robię dla siebie,nawet nie marzę o przyłączeniu się za wysokie progi.Moje słowa nie były krytyką,a raczej marzeniem,aby zobaczyć prezentowane maszyny pod drutem.Aby nie być gołosłownym,kilka fotek:niepewny: :
 

Załączniki

Adam

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
81 1 0
#54
Pawel Piotr jak zawsze czujny, wczoraj też był czujnym dyżurnym ruchu na stacji na której chcialem robić oblot składu w pociagu typu Pushpull :)
 

baktrian

Aktywny użytkownik
Reakcje
171 3 0
#58
No wiesz co taka piękna obrotnica i bez druta ;) , a Sommerfeldt robi takiego ładnego pajączka :D
Obrotnicę zostawię w spokoju,ale mam gdzieś nowoczesną lokomotywownie od kibri.Jak zdrowia,czasu,pieniędzy i miejsca wystarczy,to owszem chętnie taki drucik rozwieszony na cudeńkach od Kluby.Na razie pierwsza lekcja szutrowania za mną.Niemniej doceniam rasowego handlowca...:)
Ale,przepraszam,że zaśmieciłem wątek o Waszych pięknościach.
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#59
Jakbym miał tyle czasu co MeteorKKR - czyt. Rafał to też bym cyknął pare fotek ;) Niestety zapiernicz na stacji skutecznie to utrudniał, ale nie narzekam, bo zabawa była przednia - to o co mi chodziło ;) Chyba osiągnąłem namiastke NIRVANY w tej materii ;) Teraz trzeba popracować nad zieleniną, aby modele miały właściwą oprawę ;)
 

Wyrwiząb

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
329 14 1
#60
Dzięki za wspólnie spędzony czas, bawiłem się wyśmienicie. Do teraz boli mnie kręgosłup :)
Nikt nie wspomina o naszym nowym koledze Remigiuszu. Chłopak młody, bardzo zaangażowany z dużą wiedzą. Niesamowicie przygotowany do pełnienia roli dyżurnego ruchu, ubrany był nawet w garnitur i podawał sygnały zgodnie z przepisami E1. Do tego zapowiedzi które zrobił na bierząco i odtwarzał je z głośników podpiętych do laptopa. BRAWO! Pomysł WSPANIAŁY Remik.
 

Podobne wątki