• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wystawa modeli i makiet kolejowych w Krakowie 7-9 czerwca 2013 r.

OP
OP
Jasiek5

Jasiek5

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
89 0 0
#24
dwa posty wyżej jest załącznik z dużym formatem PDF - pobrać, wydrukować, powiesić ...
 

DBmati

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#26
Plakat wygląda jak sztuka!
Dzięki, ale mam w formie PDF, pójdę do drukarnii, poproszę o wydukowanie w formie plakatu;)
 

mair81

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#27
A ja mam pytanie następujące. Którego dnia i w jakich godzinach jest najwięcej zwiedzających? Ma to dla mnie duże znaczenie, bo im więcej ludzi tym spokojniej córcia siedzi mi na rękach i moge się skupić na podziwianiu a nie gonieniem jej:)
 

DBmati

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#28
Szkoda, że w tym roku mnie nie będzie. Cały czas planuję na wyjazd do magicznego miasta Krakowa;) za rok zawitam na pewno. Życzę wam miłej zabawy !
 

Marek Klimczyk

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
6 1 0
#29
mair81, ciężko powiedzieć kiedy będzie największy ruch. Osobiście celowałbym około 16.00 w sobotę i przed obiadem w niedzielę. Dużo też będzie zależeć od pogody. Jeśli będzie padać to frekwencja będzie większa i zwiedzający będą dłużej na wystawie.
 

Greeg

Użytkownik
Reakcje
15 0 0
#30
Impreza jak zwykle udana. :) Manewry w Podgórkach i w Swierkowie Mieście były na prawdę super. ;) Jedynym do czego można się trochę przyczepić, to barierki, które były mało solidne i kilka razy wywracały się na porannej sesji. Kilka zdjęć z wystawy:
_DSC0374.JPG
_DSC0351.JPG
_DSC0352.JPG
_DSC0356.JPG
_DSC0359.JPG
 

Załączniki

Greeg

Użytkownik
Reakcje
15 0 0
#31
Ciąg dalszy:
_DSC0414.JPG
 

Załączniki

baktrian

Aktywny użytkownik
Reakcje
171 3 0
#36
Jak zwykle bardzo miła i interesująca impreza.Drażnią mnie tylko mamy z wózkami gromadzące się w najwęższym miejscu,ale to już chyba norma. Przy tylu pięknych składach z elektrowozami,trzeba chyba pomyśleć o zawieszeniu druta i zagości hiperrealizm...:)
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
249 4 0
#37
Dzięki uprzejmości KKMK mogłem czynnie wziąść udział w imprezie i tu dziękuję za wyrozumiałość dla zawiadowców stacji, gdyż nie obyty z Fredami spowodowałem kilka ... hmm .. no fajnie było, ale za staranowanie stonki przepraszam Szymku :D

Bardzo fajnie zorganizowana impreza, serdeczna atmosfera i fajnie było poznać kilka osób osobiście będąc nierozpoznanym ;)
Mam też nadzieję, że moje urwisy nie nabroiły za bardzo, jeśli komuś przeszkadzały to przepraszam, ale żona zabroniła mi bawić się z nimi w indian, więc nie mogłem ich przywiązać do totemu :D

Za jakość więksozści zdjęć przepraszam, ale mój najstarszy urwis miał dziś pierwszy raz w ręku mój aparat i nie zawsze udało mu się zrobić zdjęcia w trybie makro.

Jeśli będę w stanie, to wracam jutro z urwisami na ... ciąg dalszy zabawy :gwizd:

Jak zwykle bardzo miła i interesująca impreza.Drażnią mnie tylko mamy z wózkami gromadzące się w najwęższym miejscu,ale to już chyba norma. Przy tylu pięknych składach z elektrowozami,trzeba chyba pomyśleć o zawieszeniu druta i zagości hiperrealizm...:)
O której byłeś Łobuzie, że Cię nie widziałem ?
 

Załączniki

baktrian

Aktywny użytkownik
Reakcje
171 3 0
#38
Maćku; wszystkie mamy są z pewnością piękne i kochane,ale jakoś w wąskich miejscach tracą głowę...;)
Łobuz był miedzy 16,a 17,30 dość przypadkowo aby się anonsować.
Nie mów,że ten drut nie dodał by smaku zwłaszcza przy ET21 i tym smakowitym składzie...
Chyba to Twoje (Adammodellbauowe) dzieła,pięknie poruszały się po dioramkach? U mnie łuki ostrzejsze,obwód tylko 16m i też ciągle pięknie jeżdżą...:)
Przepraszam kolegów za odrobinę prywaty,ale nie sposób ,nie docenić działań Maxeusa na modelach Adama.
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
249 4 0
#39
A to niestety nie było szans się spotkać, bo uciekłem z urwisami przed 14-ą - może następnym razem będzie okazja wspólnie pomarudzić :)
Co do mamusiek, to niestety nie zwracałem uwagi, bo musiałem często zerkać co robią moje urwisy, a i ET21 jakoś umknął przez to mojej uwadze :D
Jeśli chodzi o wagony ze stajni AM, to nie były moje, ja tylko jako łącznik dostarczyłem ja na imprezę pędząc do NCK-u pod ostrzałem fotoradarów lotnych patroli :gwizd:
Nie będę jednak ukrywał satysfakcji, iż teraz możesz cieszyć się z modeli i dziekuję za uznanie :oops:

A teraz, żeby nie zanudzać zainteresowanych wystawą, chciałbym dorzucić jeszcze kilka zdjęć z ... przymrużeniem oka i nie tylko ;)

Na modułach panował istny młyn, więc wielu pasażerów goniło swoje pociągi :)

Obraz 240.jpg


Nie jeden zawiadowca stacji składał rączki, żeby rozkład jazdy się nie wysypał ;)

Obraz 292.jpg


Dużym zainteresowaniem cieszyła się wystawiona kolekcja autobusów - moim urwisom również :)

Obraz 299.jpg


- Tato, a dało by się wysadzić ten wiadukt razem z pociągiem ? :LOL:

Obraz 304.jpg


Marek bezlitośnie ustawiał młodych maszynistów po kątach ;)

Obraz 308.jpg


Niektóre moduły miały niepowtarzalny klimat (y)

Obraz 315.jpg


Czasem się zastanawiałem, czy płeć piękna przyszła podziwiać makiety z modelami, czy przystojnych maszynistów ;)

Obraz 322.jpg


Prawie na każdym kroku można było spotkać jakiegoś paparazzi ;)

Obraz 323.jpg
[DOUBLEPOST=1370730279,1370729416][/DOUBLEPOST]I tu jeszcze kilka przed snem w powyższym klimacie :gwizd:

Stonka jak Terminator na manewrach ;)

Obraz 332.jpg


Leci B-52, bombarduje co się da - tutaj bombowiec stratergiczny Robert w natarciu - żaden modelarski cel nie umknął jego uwadze (y)

Obraz 343.jpg


Dzielna ekipa KKMK porzegrupowywuje się po przedpołudniowym uderzeniu zwiedzających - to był prawdziwy stan oblężenia :)
Obraz 348.jpg


Przy wejściu na salę, kto tylko miał ochotę, mógł podziwiać z zawartością, nie jedną ciekawą gablotę - ta najbardziej przypadła mi do gustu (y)

Obraz 350.jpg



Dziekuję wszystkim za uwagę, zapraszam na ostatni dzień wystawy i życzę spokojnej nocy :)
 

stare tory

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
970 82 11
#40
Drażnią mnie tylko mamy z wózkami gromadzące się w najwęższym miejscu,ale to już chyba norma.
Na takich imprezach mamuśki z wózkami w przejściu to chyba pikuś ,dużo gorsze są mamusie (tatusiowie też) "palcujące" makiety albo nie reagujące na
takie działania w wykonaniu ich pociech.Prawdopodobnie ilość"macantów"gwałtownie by się zmniejszyła gdyby uświadomić im ile może ich kosztować uszkodzenie
czegokolwiek na makiecie.Piszę o zmniejszeniu ilości"dotykaczy"bo w celu całkowitego ich wyeliminowania potrzeba by umieścic szybę pancerną i barierki pod pradem dookoła wszystkich modułów albo.....
 

Podobne wątki