• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wystawa modelarska w Kaliszu 2011

MAT

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
#4
Serdecznie zapraszam wszystkich do zwiedzania wystawy w dniach 10-11.09.2011r. która odbędzie się na hali OSRiR w Kaliszu przy ul. Łódzkiej. Patronat honorowy nad wystawą objęli: dr inż Janusz Pęcherz prezydent miasta Kalisza oraz Witold Jan Sitarz przewodniczący sejmowego zespołu d/s lotnictwa. Współorganizatorzy; Aeroklub Ostrowski, OSRiR Kalisz, zespoły modelarskie. Lada dzień ukażą się informacje szczegółowe dotyczące przebiegu wystawy. Moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń będą dostarczać modelarze z Kalisza, Ostrowa, Turku, Konina. Podczas wystawy będą przeprowadzone liczne konkursy do zdobycia puchary. Jedną z głównych atrakcji będzie możliwość obejrzenia szybowca z Aeroklubu Ostrowskiego oraz szereg pokazów lotniczych RC i naziemnych na stadionie obok hali. Posiadasz model z dowolnej dziedziny modelarstwa??? Pochwal się nim i weź udział w konkursach. Spraw, aby to właśnie dzięki Tobie inni stali się modelarzami. Osoby chcące wystawić własne eksponaty, uprzednio proszę o kontakt mailowy pod adresem marcinislaw10@gmail.com . Pozdrawiam Marcin Stefanowski-główny organizator wystawy.

źródło: http://www.ok-kolej.pl/news.php

pozdr

MAT
 

MAT

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
#6
Na pewno będzie makieta kolegi Maćka65 i może klubowe moduły ale niech się wypowiedzą Ci bardziej wtajemniczeni.
Ja postaram się wpaść z jakimś sprzętem ;)

pozdr

MAT
 

MAT

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
#10
Witam,

kilka fot z wystawy poniżej. Jeszcze kolega Kondziu zadeklarował się że dorzuci swoje fotki więc czekamy.

pozdr

MAT
 

Załączniki

Kondziu

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#11
Moje fotki również lecą :)

Pozdrawiam
 

Załączniki

Młodzikowski

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
3.182 8 0
#12
Jutro oraz w niedzielę, odbędzie się "druga edycja" wspomnianej wystawy ;) Tym razem w hali sportowej kaliskiego "Asnyka".
Ponieważ nia udało mi się być na pierwszej (a obiecałem), teraz dotrzymam danego słowa. Auto z "plackami" spakowane i tylko jakiś kataklizm może zniweczyć moje plany.
Wystawa będzie czynna jutro w godz. 12-18, zaś w niedzielę od 10-18 (o ile czegoś nie pomyliłem). Oprócz modelarstwa, mają pojawić się jakieś "obiekty militarne na kołach" w skali 1:1 ;)
 

Załączniki

Młodzikowski

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
3.182 8 0
#14
Ciekawe co będzie, jak zmienisz samochód...
Sprzedam "placki" ;)

No i po imprezie. Oprócz plastikowych modeli broni pancernej, samolotów i okrętów można było podziwiać jeżdżące oraz latające modele RC. Na dzidziniec szkoły, zawitała również co najmniej kompania Wojska Polskiego :D Niektóre odrestaurowane pojazdy wyglądały jak "nówki". Tylko pozazdrościć właścicielom samozaparcia w ich odbudowie.
Na koniec parę fotek z imprezy.
 

Załączniki

Podobne wątki