• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wystawa modelarska Szczecin 2014

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#51
Ale Wam zazdroszczę tego spotkania!
Myślałem,że wpadnę na spontanie ale ..ówno z tego wyjdzie:cry:
Dzisiaj dostałem aktualizację "rozkładu jazdy" w pracy i choć się skicham to nie dam rady:cry: No chyba,że czarodziej Marcin przybliży Szczecin do Wrocławia;)
Życzę Wam świetnej zabawy i już czekam na foto relacje z imprezy!
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#52
Ale Wam zazdroszczę tego spotkania!
Myślałem,że wpadnę na spontanie ale ..ówno z tego wyjdzie:cry:
Dzisiaj dostałem aktualizację "rozkładu jazdy" w pracy i choć się skicham to nie dam rady:cry: No chyba,że czarodziej Marcin przybliży Szczecin do Wrocławia;)
Życzę Wam świetnej zabawy i już czekam na foto relacje z imprezy!
Zawsze możesz pomylić drogę i skręcić w lewo a nie w prawo i przyjechać do Szczecina.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#53
Ale Wam zazdroszczę tego spotkania!
Myślałem,że wpadnę na spontanie ale ..ówno z tego wyjdzie:cry:
Dzisiaj dostałem aktualizację "rozkładu jazdy" w pracy i choć się skicham to nie dam rady:cry: No chyba,że czarodziej Marcin przybliży Szczecin do Wrocławia;)
Życzę Wam świetnej zabawy i już czekam na foto relacje z imprezy!
Na razie nie mam takiej mocy , ale pracuje nad tym :ROFL:
Szkoda że, Cię nie będzie ale nie martw się Typek zje za Ciebie kiełbasę i wypije piwo , już ja go znam, nic się nie zmarnuje.:D
Jedynie prezydent Komorowski jest trochę zawiedziony liczył na Wrocław.;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#59
Fajnie to wygląda na fotkach. Zastanawia mnie dlaczego takie krótkie tramwaje jeżdżą w Szczecinie? (patrz druga fotka) :D:D:D
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Archiwum 23
Archiwum 147
Archiwum 6
Archiwum 176

Podobne wątki